Arcybiskup Panamy zaprasza Polaków na ŚDM 2019

05-02-2017
1023

Abp José Domingo Ulloa, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego ŚDM Panama 2019 wraz z najbliższymi współpracownikami będą gościć od 6 do 10 lutego w Polsce. Chcą zapoznać się z najważniejszymi aspektami przygotowań do święta młodych i skorzystać z  doświadczeń organizatorów ubiegłorocznych Dni. Podczas XIV Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży w Drohiczynie, tuż przed wizytą Arcybiskupa w Polsce, młodzi wysłuchali specjalnego zaproszenia do Panamy.

– Zapraszam (…) abyście współtworzyli wraz z nami doświadczenie spotkania z Jezusem Chrystusem – mówi arcybiskup Panamy abp José Domingo Ulloa Mendieta w zaproszeniu skierowanym do polskiej młodzieży. Krótkie nagranie, przygotowane przez Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego ŚDM Panama 2019, zostało zaprezentowane podczas XIV Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży w Drohiczynie.

Publikujemy treść zaproszenia adresowanego do polskiej młodzieży:

Droga młodzieży z Polski,

wita was bp José Domingo Ulloa Mendieta, arcybiskup Panamy. Zapraszam was do tego, abyście przybyli do naszego kraju i współtworzyli wraz z nami doświadczenie spotkania z Jezusem Chrystusem, przez ręce Maryi, od 22 do 27 stycznia 2019 r., podczas najbliższych Światowych Dni Młodzieży.

Oczekujemy was z otwartymi sercami i ramionami.

Zapraszamy do Panamy!

abd/KAI/BPKEP