(Polski) Abp Stanisław Gądecki spotka się z wyjeżdżającymi na Europejskie Spotkanie Młodych

0
47

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Młodzież z Archidiecezji Poznańskiej (245 uczestników i 45 wolontariuszy) wyruszy 27 grudnia na 40. Europejskie Spotkanie Młodych w Bazylei organizowane przez wspólnotę ekumeniczną z Taizé. Mszy św. poprzedzającej wyjazd 27 grudnia o godz. 18.30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Poznaniu będzie przewodniczył abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański.

Od kilku miesięcy trwały intensywne przygotowania prowadzone m.in. przez Duszpasterstwo Młodych JORDAN. Dużo dzieje się np. na portalach społecznościowych – na załączonym filmiku młodzi przypominają, co należy zabrać do Szwajcarii. Mszy św. poprzedzającej wyjazd blisko trzystu młodych ludzi z Poznania do Bazylei będzie przewodniczył Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański (27 grudnia, godz. 18.30, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, os. Jana III Sobieskiego 116). Warto wspomnieć, że 32.Europejskie Spotkanie Młodych w 2009 roku odbyło się w Poznaniu.

www.archpoznan.pl

NO COMMENTS