Arcybiskup Panamy zaprasza Polaków na ŚDM

05-02-2017
1022

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Abp José Domingo Ulloa, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego ŚDM Panama 2019 wraz z najbliższymi współpracownikami będą gościć od 6 do 10 lutego w Polsce. Chcą zapoznać się z najważniejszymi aspektami przygotowań do święta młodych i skorzystać z  doświadczeń organizatorów ubiegłorocznych Dni. Podczas XIV Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży w Drohiczynie, tuż przed wizytą Arcybiskupa w Polsce, młodzi wysłuchali specjalnego zaproszenia do Panamy.

– Zapraszam (…) abyście współtworzyli wraz z nami doświadczenie spotkania z Jezusem Chrystusem – mówi arcybiskup Panamy abp José Domingo Ulloa Mendieta w zaproszeniu skierowanym do polskiej młodzieży. Krótkie nagranie, przygotowane przez Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego ŚDM Panama 2019, zostało zaprezentowane podczas XIV Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży w Drohiczynie.

Publikujemy treść zaproszenia adresowanego do polskiej młodzieży:

Droga młodzieży z Polski,

wita was bp José Domingo Ulloa Mendieta, arcybiskup Panamy. Zapraszam was do tego, abyście przybyli do naszego kraju i współtworzyli wraz z nami doświadczenie spotkania z Jezusem Chrystusem, przez ręce Maryi, od 22 do 27 stycznia 2019 r., podczas najbliższych Światowych Dni Młodzieży.

Oczekujemy was z otwartymi sercami i ramionami.

Zapraszamy do Panamy!

abd/KAI/BPKEP