Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W grudniu 2017 i w styczniu 2018 “Betlejem w Polsce” odwiedzi 12 polskich miast i największych hal koncertowych. Zostanie wykonanych kilkadziesiąt kolęd i pieśni bożonarodzeniowych w nowych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Podobnie jak w poprzedniej edycji, dochód z Betlejem w Polsce 2016/2017 zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

“W zeszłym roku udało nam się zgromadzić aż 315 000 zł i przeznaczyć je na pomoc dla potrzebujących. Chcielibyśmy w jakiś sposób uhonorować tych wszystkich, którzy chcą pomagać, a zarazem rozszerzyć zakres tej pomocy i zaangażować do jej udzielania kolejne osoby. Dlatego też trasie 2017/2018 będzie towarzyszyła również nowa akcja – „Ambasador Miłosierdzia”: każdy, kto dostarczy we wskazane miejsca torbę wypełnioną artykułami żywnościowymi, otrzyma tytuł Ambasadora Miłosierdzia” – czytamy na stronie internetowej Betlejem w Polsce.

“Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: spotkajmy się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić” – zachęcają organizatorzy.

Więcej na: www.betlejemwpolsce.pl

Zdjęcie: www.betlejemwpolsce.pl

NO COMMENTS