(Polski) Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej zaprasza do wspólnej modlitwy o pokój

08-04-2022
0
884

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Młodzież polonijna 9 kwietnia o godz. 17.00 stworzy most modlitewny w intencji Ukrainy i o pokój na świecie. Do wspólnej modlitwy zaprasza bp Piotr Turzyński, Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej.

„Wielki Post i wkrótce Wielki Tydzień to czas towarzyszenia Chrystusowi na Jego drodze krzyżowej. Chcemy w tym czasie być też z ludźmi, którzy cierpią, zwłaszcza tymi dotkniętymi wojną” – powiedział bp Piotr Turzyński w krótkim nagraniu z zaproszeniem do włączenia się w modlitwę o pokój. Wydarzenie zaplanowano podczas najbliższego Kongresu Młodzieży Polonijnej, który odbędzie się online 9 kwietnia. Do mostu modlitewnego w intencji Ukrainy i o pokój na świecie będzie można dołączyć o godz. 17.00 na platformie zoom.

Link do spotkania zostanie udostępniony bezpośrednio przed jego rozpoczęciem na Facebooku Kongresu Młodzieży Polonijnej.

BP KEP

 

NO COMMENTS