(Polski) Kard. Coutts z Pakistanu dziękuje Polakom za pomoc

0
1122

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że o nas pamiętacie – powiedział w imieniu pakistańskich chrześcijan kard. Joseph Coutts, arcybiskup Karaczi na krótkim nagraniu wideo. Słowa pozdrowień i podziękowań skierował do Polaków przed obchodzonym 28 października X Dniem Solidarności z Kociołem Prześladowanym.

Publikujemy pełną treść wypowiedzi nagranej w Watykanie, gdzie kard. Coutts przebywa ze względu na synod biskupów o młodzieży:

“Drodzy Bracia i Siostry w Jezusie Chrystusie, pozdrawiam Was wszystkich w imię naszego Pana Jezus Chrystusa. Jako kardynał z małego Kościoła w wielkim muzułmańskim państwie pragnę przede wszystkim podziękować za hojność wiernych w Polsce i za pomoc, którą nam przekazujecie oraz za Waszą modlitwę za nas. Ponieważ mamy wiele problemów i wiele trudności, aby być świadkami naszej wiary w niechrześcijańskim państwie, jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że o nas pamiętacie, i pomagacie nam w tak piękny sposób. Niech Bóg Was wszystkich błogosławi”.

BP KEP

Zobacz też: List kard. Couttsa do Polaków

NO COMMENTS