Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Transmisje ogólnopolskie

NIEDZIELA
Transmisje telewizyjne:

– godz. 7:00 – TVP 1 (Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach)
– godz. 9:00 – Polsat News (Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie)
– godz. 9:30 – TV Trwam (Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze)
– godz. 10:30 – Polsat Rodzina (Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie)
– godz. 10:55 – TVP 1 (Jasna Góra)
– godz. 13:00 – TVP Polonia
(Zob. też: https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Transmisja+Mszy+Świętej)

Transmisje radiowe:
godz. 8:00 – Dwójka (Polskie Radio) – transmisja liturgii Kościoła Greckokatolickiego
godz. 9:00 – Jedynka (Polskie Radio) – transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie

godz. 9:00 – Radio Maryja – transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
godz. 19:00 – Jedynka (Polskie Radio) – transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
(Zob. też: https://www.msze.info/informator/msze-w-radiu)

Transmisje internetowe:
Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze – godz. 6:00, 7:00, 8.00, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 15:30, 16:15, 17:00, 18:30, 20:00
https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg 
Bazylika Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – godz. 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:20, 18:00
http://www.milosierdzie.pl/index.php/pl/multimedia-foto/tv-milosierdzie-pl.html
Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej Kalwaryjskiej – godz. 8:00, 11:00, 16:00
https://www.youtube.com/channel/UCPaeCakVviK0hmDEl-3yGsg
Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – godz. 7:30, 10:00, 12:00, 16:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UC0Q-gl8ZPmPW1k6xpIeU_4A
(Zob. też: https://www.msze.info/msze-online)

DZIEŃ POWSZEDNI
Transmisje telewizyjne:
codziennie, godz. 7:00 – TVP 1 – Msza Święta celebrowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach
codziennie, godz. 13:30 – Telewizja Trwam – Codzienna Msza św. z Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze  
codziennie, godz. 20:00 – TVP3 pasmo ogólnopolskie – Codzienna Msza św. z Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze

Transmisje radiowe:
codziennie, godz. 7:00 – Radio Maryja (Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu)

Transmisje internetowe:
Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze – transmisje wg planu dnia –
https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg
Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – transmisje Mszy Świętej, godz. 7:30, 12:00, 18:00
http://www.lichen.pl

Msze Święte w diecezjach:

Diecezja białostocka

Niedziela:
Białystok, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP
– niedziela, godz. 18:00

https://www.youtube.com/watch?v=PtnUapf25fM, www.radio.bialystok.pl
Białystok, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=PtnUapf25fM
Białystok, Kościół pw. św. Maksymiliana – niedziela, godz. 7:00, 12:30
www.radioi.pl
Różanystok, Sanktuarium Maryjne – niedziela, godz. 19:00
www.sokolka.tv

Dzień powszedni:
Białystok, kaplica Kurii Metropolitalnej Białostockiej
– codziennie, godz. 8:00
https://www.youtube.com/user/ArchiBial/videos
Białystok, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 18:00
www.radioi.pl 

 

Diecezja bielsko-żywiecka

Niedziela:
Radio Anioł Beskidów
– niedziela, godz. 10:30

https://onlineradio.pl/aniol-beskidow/
Bielsko-Biała, Katedra św. Mikołaja – niedziela, godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:30, 20:00
https://katedra.bielsko.pl/parafia/transmisja-wideo
Żywiec, Konkatedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – niedziela, godz. 6:00, 7:30, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 16:00, 18:00
https://parafiazywiecka.net/transmisja-on-line-oltarz-glowny
Hałconów, Bazylika Hałcnowska – Matki Bożej Bolesnej – niedziela, godz. 6:15, 7:30, 9:15, 10:30, 12:15, 18:15
https://www.youtube.com/results?search_query=Bazylika+Halcnow+ 

Dzień powszedni:
Radio Anioł Beskidów
– codziennie, godz. 7:00, 8:00, 9:00, 18:30

https://onlineradio.pl/aniol-beskidow/
Żywiec, Konkatedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – codziennie, godz. 6:15,  7:00, 18:00
https://parafiazywiecka.net/transmisja-on-line-oltarz-glowny
Hałconów, Bazylika Hałcnowska – Matki Bożej Bolesnej – codziennie, godz. 6:30, 7:15, 18:15
https://www.youtube.com/results?search_query=Bazylika+Halcnow+ 

 

Diecezja bydgoska

Niedziela:
Bydgoszcz-Fordon, Bazylika Królowej Męczenników
– niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 18:30, 20:00
https://mbkm.aztv.pl/mbkm.php
Górka Klasztorna, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00, 15:00, 18:30
https://gorkaklasztorna.com/live-tv
Bydgoszcz, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – niedziela, godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 15:00, 18:30
http://mbf.bydgoszcz.pl/transmisja-na-zywo-z-kosciola/

Dzień powszedni:
Bydgoszcz-Fordon, Bazylika Królowej Męczenników
– codziennie, godz. 7:00, 8:30, 18:30
https://mbkm.aztv.pl/mbkm.php
Górka Klasztorna, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej – codziennie, godz. 7:00, 18:30
https://gorkaklasztorna.com/live-tv
Bydgoszcz, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – codziennie, godz. 7:00, 7:30, 17:00, 18:30
http://mbf.bydgoszcz.pl/transmisja-na-zywo-z-kosciola/

 

Archidiecezja częstochowska

Niedziela:
Częstochowa, pw. Archikatedra Świętej Rodziny
– niedziela, godz. 10:00
http://fiat.fm/
Gilde, Sanktuarium pw. Matki Bożej –  pierwsza niedziela miesiąca, godz. 12:00
http://fiat.fm/
Jasna Góra, Klasztor Ojców Paulinów – niedziela, godz. 7:00, 8:00 (łacińska), 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 15:30, 17:00, 18:30 (za Ojca Świętego), 20:00 https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg
Częstochowa, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 7.00, 9.00, 11.30, 15.30, 18.00 http://dolina-milosierdzia.pl/multimedia/na-zywo-z-kosciola
Częstochowa, Parafia pw. Najświętszego Imienia Maryi (Rektoracki)
– niedziela, godz. 19:15
http://fiat.fm/
Częstochowa, Radio Jasna Góra – niedziela, godz. 6:00, 11:00, 15:30, 20:00 – www.radiojasnagora.pl
Częstochowa, Parafia pw. św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 9:30, 11:00, 12:30 https://www.youtube.com/channel/UCRy_7cAQP9-R6Uy9q4P-csw
Częstochowa, Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – niedziela, godz. 7:00, 7:30, 8:15, 9:00, 10:30, 11:15, 12:00, 16:30, 18:00
https://youtu.be/EItQpo40anE
Lubień, Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – niedziela, godz. 8:30, 9:45, 11:00  https://www.facebook.com/grzegorz.paszka
Częstochowa, Parafia pw. św. Wojciecha – niedziela, godz. 07:30. 09:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00 http://swietywojciech.com/
Częstochowa, Kościół pw. Rektoracki Najświętszego Imienia Maryi – niedziela, godz. 10:00, 12:00, 19:15 https://www.rektoracki.pl/live.php
Częstochowa, Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 (uroczystości i święta: 7:00, 9:00, 18:00)
http://zwycieska.czest.pl/
Częstochowa, Parafia pw. św. Jana Kantego – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00
https://www.facebook.com/jankantyczestochowa/?__tn__=K-R&eid=ARACN817LdiVGqSGO4OZflv9LpxQqbsLCj7kyKOxEl6d9GwuYr7qsGbK6nkd7DdbmXsy8XscOu0E-asX&fref=mentions 

Dzień powszedni:
Częstochowa, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
– pn-pt, godz. 7.00, 15.20, 18.00, 15.30, 18.00 http://dolina-milosierdzia.pl/multimedia/na-zywo-z-kosciola
Częstochowa, Kościół św. Wojciecha
– poniedziałek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Radomsko, Kolegiata św. Lamberta – wtorek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Kościół Matki Bożej Zwycięskiej – środa, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Mzyki, Sanktuarium św. Jana Marii Vianneya – czwartek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Kościół Najświętszego Imienia Maryi – piątek, godz. 18:00
http://fiat.fm/
Częstochowa, Kaplica Matki Bożej na Jasnej Górze – sobota, godz. 7:30
http://fiat.fm/
Częstochowa, Parafia Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – codziennie, godz. 7:30, 18:00
https://youtu.be/EItQpo40anE
Częstochowa, Parafia św. Wojciecha – codziennie, godz. 07:00, 07:30, 08:00, 18:00 http://swietywojciech.com/
Częstochowa, Kościół Rektoracki Najświętszego Imienia Maryi – codziennie, godz. 12.00, 18.00
https://www.rektoracki.pl/live.php
Częstochowa, Parafia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej – codziennie, godz. 7:00, 18:00 http://zwycieska.czest.pl/
oraz
https://www.youtube.com/watch?v=4ErX3xM2A_Y&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2lzCFnWNejKtFnSMdcwq0luzYp0fZDSod5mF5M6atF3msgx4NAWgBGPpE
Radio Jasna Góra – codziennie, 6:00, 11:00, 15:30, 20:00
www.radiojasnagora.pl 

 

Diecezja drohiczyńska

Niedziela:
Drohiczyn, Parafia katedralna
– niedziela, godz. 10:00

https://www.youtube.com/channel/UC7QBCrSDRxTwFK8YMGMlm0g
Bielsk Podlaski, Parafia Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00, 15:00 https://www.facebook.com/SanktuariumBielskPodlaski/

Dzień powszedni:
Drohiczyn, Parafia katedralna
– dzień powszedni, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UC7QBCrSDRxTwFK8YMGMlm0g
Bielsk Podlaski, Parafia Miłosierdzia Bożego – dzień powszedni, godz. 15:00, 17:30
https://www.facebook.com/SanktuariumBielskPodlaski/

 

Diecezja elbląska

Niedziela:
Elbląg, Parafia katedralna pw. Św. Mikołaja
– niedziela, godz. 11:30
https://www.facebook.com/KatedraElblag/
Stegno, Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa, niedziela, godz. 8:30, 10:30, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCquLUUuoH5PP5IydbzuWU9A

 

Archidiecezja gdańska

Niedziela:
Bazyliki św. Brygidy w Gdańsku
– niedziela, godz. 7:00
http://www.radioplus.pl/?changeStation=ok&stationId=30

 

Diecezja gliwicka

Niedziela:
Gliwice, katedralna św. Apostołów Piotra i Pawła
– niedziela, godz. 10:00
http://www.eimperium.pl/live/
Bytom, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00
http://bytom.jezuici.pl
Bytom, Parafia Trójcy Świętej – niedziela, godz. 9.00 http://trojca.net/ogloszenia/serwis-informacyjny/transmisje
Gliwice Ostropa, Parafia Ducha Świętego – niedziela, godz. 18:30
https://www.facebook.com/parafiaostropa/
Bytom Szombierki, Parafia NSPJ – niedziela, godz 6:30, 7:45, 9:00,10:30, 12:00, 16:00, 19:00
www.nspj-szombierki.pl
Tarnowskie Góry, Repty Śląskie, Parafia św. Mikołaja – niedziela, godz. 8:00, 10:30, 16:00
http://www.parafia-repty.pl/transmisja-mszy-sw-oraz-rozanca-z-naszego-kosciola
Sadów, Parafia pw. św. Józefa – niedziela, godz. 7:30, 10:00, 16:00
http://www.parafia-sadow.pl/kamera/
Smolnica, Parafia św. Bartłomieja – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/channel/UCrx90b145v1KXCTsO0HXqFw/featured
Sośnicowice, Parafia św. Jakuba – niedziela, godz. 9:30
www.facebook.com/pomiedzyregalamizksiazkami
Gliwice, Parafia św. Bartłomieja – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00
http://bartlomiej-gliwice.pl/transmisja-mszy-sw/
Zabrze, św. Jadwigi Śląskiej – niedziela, godz. 8:00, 17:30
https://www.youtube.com/channel/UCLT1jd9VseN1HQAVxFJqXfg/featured?view_as=subscriber
Bytom, Parafia św. Józefa Robotnika – niedziela, godz. 11:00
http://www.swjozef.bytom.pl/w-tym-tygodniu/
Tarnowskie Góry, Parafia Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00
http://macil.cba.pl/video1/
Toszek, Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej – niedziela, godz. 10:30
https://parafia-toszek.pl/1-transmisja-mszy-swietej
Bytom, Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 17:00
http://vetusordo.pl/
Koszęcin, Parafia Trójcy Świętej – niedziela, godz. 7:00, 8:00, 17:00
http://www.trojca.com.pl/
Zabrze-Biskupice, Parafia Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 9:30, 16:00
https://www.facebook.com/WNMPZabrze/
Zabrze Rokitnica, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 9:45
https://www.youtube.com/watch?v=PT3hIW3k71s&feature=youtu.be 

Dzień powszedni:
Gliwice, katedralna św. Apostołów Piotra i Pawła
– poniedziałek-sobota, godz. 8:00, 18:00 (za wyjątkiem piątku)
http://www.eimperium.pl/live/
Bytom, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – poniedziałek-sobota, godz. 7:00, 8:00, 18:00
www.bytom.jezuici.pl
Bytom, Parafia Trójcy Świętej – poniedziałek-sobota, godz. 18.30
http://trojca.net/ogloszenia/serwis-informacyjny/transmisje
Gliwice Ostropa, Ducha Świętego – codziennie, godz. 18:30
https://www.facebook.com/parafiaostropa/
Bytom Szombierki, Parafia NSPJ – poniedziałek-sobota, godz. 7:00, 8:00, 18:00
www.nspj-szombierki.pl
Tarnowskie Góry, Repty Slaskie, Parafia św. Mikołaja – codziennie, 8:00, 17:00
http://www.parafia-repty.pl/transmisja-mszy-sw-oraz-rozanca-z-naszego-kosciola
Sadów, Parafia pw. św. Józefa – codziennie, godz. 19:00
http://www.parafia-sadow.pl/kamera/
Sośnicowice, Parafia św. Jakuba – poniedziałek, czwartek, piątek, sobota, godz.17:00
www.facebook.com/pomiedzyregalamizksiazkami
Gliwice, Parafia św. Bartłomieja – poniedziałek-sobota, godz. 8:00, 18:00
http://bartlomiej-gliwice.pl/transmisja-mszy-sw/
Zabrze, św. Jadwigi Śląskiej – codziennie godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCLT1jd9VseN1HQAVxFJqXfg/featured?view_as=subscriber
Zabrze Rokitnica, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – poniedziałek-sobota, godz. 7:00, 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=PT3hIW3k71s&feature=youtu.be 
Tarnowskie Góry, Parafia Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej
– codziennie, godz. 8.00, 18.00
http://macil.cba.pl/video1/
Koszęcin, par. Trójcy Świętej – codziennie, godz. 6:30 [po łacinie], 17:00, [25.03. – 6:30, 18:00]
http://www.trojca.com.pl/  albo http://live.trojca.com.pl:8280/ 

 

Diecezja kaliska

Niedziela:
Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej
– niedziela, godz. 18:00
www.radiorodzina.kalisz.pl
Telewizja internetowa „Dom Józefa” – niedziela, godz. 18:00
www.domjozefa.tv
Ostrów Wielkopolski, parafia Konkatedralna pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – niedziela, godz. 10:45, 16:15
https://konkatedra-ostrowwlkp.pl/na-zywo, https://facebook.com/Konkatedra

Dzień powszedni:
Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej
– poniedziałek-sobota, godz. 18.30 
www.radiorodzina.kalisz.pl
Ostrów Wielkopolski, parafia Konkatedralna pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – środa, godz. 18:30 (z nowenną do MB Nieustającej Pomocy) https://konkatedra-ostrowwlkp.pl/na-zywo  i https://facebook.com/Konkatedra 

 

Archidiecezja katowicka

Niedziela:
Katowice-Szopienice, parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, niedziela, godz. 8.30, 11.30, 16.30 http://www.parafiaburowiec.pl
Łaziska Górne, parafia Matki Bożej Królowej Różańca Świętego, niedziela, godz. 10 https://www.youtube.com/channel/UCn63g6ztxio9gHeA_e8D2jA
Studzienice, parafia św. Jana Chrzciciela, niedziela, godz. 8, 10.30  https://www.facebook.com/mirek.friedrich.5
Katowice, parafia św. Józefa Robotnika – Józefowiec, niedziela, godz. 10.30  https://www.facebook.com/Parafia-Św-Józefa-Robotnika-w-Katowicach-Józefowcu-265718856910921/
Żory, parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, niedziela, godz. 9.30 i 17.30 | 1)  https://www.facebook.com/pg/stanislaw.zory/live 2) https://www.youtube.com/channel/UCzCFupnN6uawrweu7SjHOLw
Jejkowice, parafia MB Szkaplerznej i św. Piusa X, niedziela, godz. 7, 9, 11, 14, 17  https://parafiajejkowice.pl/index.php/kamera
Przyszowice, parafia św. Jana Nepomucena, niedziela, godz. 9.30  https://pl-pl.facebook.com/RazemDlaPrzyszowic/
Tychy, parafia bł. Karoliny, niedziela, godz. 12  https://www.facebook.com/studencikarolina/
Olza, NMP Królowej Pokoju, niedziela, godz. 10.30  https://www.facebook.com/parafiaolza
Chorzów, św. Jadwigi Śl., niedziela, godz. 8, 10, 11.30, 14, 19  https://www.youtube.com/channel/UCbzui4LVbEeQHIaEBF5e1lQ/videos?app=desktop
Mysłowice-Brzezinka, Nawiedzenia NMP, niedziela, godz. 9.30  https://www.youtube.com/channel/UCC79Ty-ihKv7KS3kXRvkYzA/live
Dębieńsko, parafia św. Jerzego, niedziela, godz. 11  https://www.facebook.com/pages/category/Religious-Organization/Jerzyk-Parafia-%C5%9Bw-Jerzego-w-D%C4%99bie%C5%84sku-1374498742827082/
Biertułtowy, parafia Wniebowzięcia NMP, niedziela, godz. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.15, 18  http://www.wniebowzietaradlin.pl
Siemianowice Śl.-Bytków, parafia Ducha Świętego, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12, 15, 17, 20
http://parafia.bytkow.pl/galeria/transmisja.html
Suszec, parafia św. Stanisława BM, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12, 16  https://www.parafia-suszec.pl
Katowice, parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła, niedziela, godz. 11 https://www.facebook.com/parafiapiotripawel/
Piekary Śląskie, parafia Świętych Piotra i Pawła, niedziela, godz. 9.30, 11  https://www.youtube.com/channel/UC3N6LoqK_sJOTHYJbrJAYAg
Radzionków-Rojca, parafia Wniebowzięcia NMP, godz. 9  https://www.facebook.com/Parafia-Wniebowzi%C4%99cia-Naj%C5%9Bwi%C4%99tszej-Maryi-Panny-w-Radzionkowie-Rojcy-677589568950844/
Katowice-Bogucice, parafia św. Szczepana, niedziela, godz. 7, 8.30, 10, 11.30, 13, 15, 17, 20 https://parafia-bogucice.pl/kamera
Ornontowice, parafia św. Michała Archanioła, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12 https://www.youtube.com/channel/UCQY6sIkrz7N_SrQZPV_EApQ
Piekary Śląskie, sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12, 14, 16 i 18.30  https://www.youtube.com/channel/UCWFPnS-QuszeqgMDvGajMEg
Żory, parafia Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, niedziela, godz. 17 http://filipjakub.pl/
Tychy, parafia św. Krzysztofa, niedziela, godz. 14 | Msza św. dla niesłyszących  https://www.facebook.com/lucaszory
Mikołów, parafia św. Wojciecha, niedziela, godz. 9  http://www.bazylikamikolow.pl
Ruda Śląska-Wirek, parafia św. Wawrzyńca i św. Antoniego, niedziela, godz. 9, 11, 13  https://www.youtube.com/watch?v=jHHxDf-RnVQ
Boguszowice-Osiedle, parafia św. Barbary, niedziela, godz. 7.30, 9.30, 11.30, 15, 17  https://www.boguszowice-os.pl/
Radzionków, parafia św. Wojciecha, niedziela, godz. 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20  https://www.youtube.com/watch?v=xOfQcNERXpI&app=desktop
Chwałowice, sanktuarium św. Teresy od Dzieciątka Jezus, niedziela, godz. 10.30  https://www.facebook.com/Sanktuarium-%C5%9Bw-Teresy-od-Dzieci%C4%85tka-Jezus-w-Rybniku-Chwa%C5%82owicach-111275043637543/?modal=admin_todo_tour
Żory, parafia Miłosierdzia Bożego, niedziela, godz. 10  https://www.facebook.com/zorymb/
Rybnik, parafia św. Antoniego, niedziela, godz. 7, 9, 10.30, 12, 15.30, 18  http://bazylika.rybnik.pl/na-zywo/
Piekary Śląskie, parafia Świętej Rodziny, niedziela, godz. 7, 8.30, 9.45, 11, 12.30, 16, 19 https://www.youtube.com/channel/UC7GkQsOhX-a_BkyU51Y2fRA?fbclid=IwAR0FCD3BuHrJp1DCp22o7U34M3X08QhnlJSNTX_pdAfJYfFQlin8I8SbJHU
Chorzów, parafia św. Józefa, niedziela, godz. 10.30  https://www.facebook.com/swjozefchorzow/
Mysłowice-Brzęczkowice, parafia Matki Bożej Bolesnej, niedziela, godz. 9, 12, 19  https://www.facebook.com/MBBBRZECZKOWICE

Dzień powszedni:
Katowice-Szopienice, parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
, pn-sb, godz. 7, 17.30 |  http://www.parafiaburowiec.pl
Łaziska Górne, parafia Matki Bożej Królowej Różańca Świętego, pn-sb, godz. 18 |  https://www.youtube.com/channel/UCn63g6ztxio9gHeA_e8D2jA
Żory, parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, pn-sb, godz. 18
1) https://www.facebook.com/pg/stanislaw.zory/live  2)  https://www.youtube.com/channel/UCzCFupnN6uawrweu7SjHOLw
Jejkowice, parafia MB Szkaplerznej i św. Piusa X, pn-sb, godz. 6.30 (według programu)
https://parafiajejkowice.pl/index.php/kamera
Chorzów, parafia św. Jadwigi Śl. pn-sb,  godz. 6.30, 8, 18   https://www.youtube.com/channel/UCbzui4LVbEeQHIaEBF5e1lQ/videos?app=desktop
Mysłowice-Brzezinka, parafia Nawiedzenia NMP, pn-sb, godz. 18  https://www.youtube.com/channel/UCC79Ty-ihKv7KS3kXRvkYzA/live
Dębieńsko, parafia św. Jerzego, pn-sb, godz. 7.45 https://www.facebook.com/pages/category/Religious-Organization/Jerzyk-Parafia-%C5%9Bw-Jerzego-w-D%C4%99bie%C5%84sku-1374498742827082/
Siemianowice Śl.-Bytków, parafia Ducha Świętego, pn-sb, godz. 7, 8, 18 http://parafia.bytkow.pl/galeria/transmisja.html
Suszec, parafia św. Stanisława BM, pn-sb, godz. 7, 18  https://www.parafia-suszec.pl
Katowice, parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła, pn-sb, godz. 18.30 https://www.facebook.com/parafiapiotripawel/
Katowice-Bogucice, parafia św. Szczepana, pn-sb, godz. 6.30, 8, 18 https://parafia-bogucice.pl/kamera
Ornontowice, parafia św. Michała Archanioła, pn-sb, godz. 7, 17 https://www.youtube.com/channel/UCQY6sIkrz7N_SrQZPV_EApQ
Piekary Śląskie, sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, pn-sb, godz. 18
https://www.youtube.com/channel/UCWFPnS-QuszeqgMDvGajMEg
Mikołów, parafia św. Wojciecha, pn-sb, godz. 18 http://www.bazylikamikolow.pl
Ruda Śląska-Wirek, parafia św. Wawrzyńca i św. Antoniego, pn-sb, godz. 18 https://www.youtube.com/watch?v=jHHxDf-RnVQ
Boguszowice-Osiedle, parafia św. Barbary, pn-sb, godz. 7, 17 https://www.boguszowice-os.pl/
Radzionków, parafia św. Wojciecha, pn-sb, godz. 6.30, 7.30, 18 https://www.youtube.com/watch?v=xOfQcNERXpI&app=desktop
Żory, parafia Miłosierdzia Bożego, pn-sb, godz. 8  https://www.facebook.com/zorymb/
Rybnik, parafia św. Antoniego, pn-sb, godz. 7, 8, 18  http://bazylika.rybnik.pl/na-zywo/
Piekary Śląskie, parafia Świętej Rodziny, pn-sb, godz. 7, 8, 18 https://www.youtube.com/channel/UC7GkQsOhX-a_BkyU51Y2fRA/videos
Mysłowice-Brzęczkowice, parafia Matki Bożej Bolesnej, pn-sb, godz. 18:00  https://www.facebook.com/MBBBRZECZKOWICE
Katowice, parafia NSPJ i św. Jana Bosko, pn-sb, godz. 7, 8, 18   https://www.youtube.com/results?search_query=nspj+katowice

 

Diecezja kielecka

Niedziela:
Kielce, Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
– niedziela, godz. 7:30, 11:00
http://em.kielce.pl
Kielce, Parafia pw. św. Jadwigi Królowej – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/channel/UCrZdTqlx2tMv2jCBigUB8ZQ
Kielce, Parafia NMP Matki Kościoła – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00
https://www.youtube.com/channel/UC_Jsk9NaWr-ihg0YoayJHnQ
Koszyce, Parafia św. Marii Magdaleny – niedziela, godz. 8:00, 11:00, 16:00
http://parafiakoszyce.pl/transmisja-online/
Włoszczowa, Parafia Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00
https://www.parafia-wloszczowa.pl/kamera
Kielce, Parafia św. Franciszka z Asyżu – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00, 19:00, 20:30
http://kapucynikielce.pl/tv-kap/
Kazimierza Wielka, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00
http://kazimierza.aztv.pl/kazimierza.php
Skalbmierz, Parafia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00, 16:00
http://parafiaskalbmierz.pl/html/kamera.html
Minoga, Parafia Narodzenia NMP – niedziela, godz. 8:00, 12:00
https://www.youtube.com/channel/UCo8nu3xjp0qRwrD2aaYnzDQ/live

Dzień powszedni:
Kielce, Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
– codziennie, godz. 6:30
http://em.kielce.pl
Kielce, Parafia św. Jadwigi Królowej – codziennie, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCrZdTqlx2tMv2jCBigUB8ZQ
Kielce, Parafia NMP Matki Kościoła – codziennie, godz. 17:00
https://www.youtube.com/channel/UC_Jsk9NaWr-ihg0YoayJHnQ
Koszyce, Parafia św. Marii Magdaleny – codziennie, godz. 18:00
http://parafiakoszyce.pl/transmisja-online/
Włoszczowa, Parafia Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 6:30, 17:00
https://www.parafia-wloszczowa.pl/kamera
Kielce, Parafia św. Franciszka z Asyżu – codziennie, godz. 6:30, 8:00, 18:30
http://kapucynikielce.pl/tv-kap/
Kazimierza Wielka, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego – codziennie, godz. 7:00, 18:00
http://kazimierza.aztv.pl/kazimierza.php
Skalbmierz, Parafia św. Jana Chrzciciela – codziennie, godz. 7:00, 17:00
http://parafiaskalbmierz.pl/html/kamera.html 

 

Diecezja koszalińsko-kołobrzeska

Niedziela:
Kołobrzeg, Katedra Koszalińsko-Kołobrzeska pod przewodnictwem bp. Dajczaka
– niedziela, godz. 10:00
https://www.youtube.com/channel/UCOZvcN7zQbf5kpi321dVcZQ
Piła, Parafia pw. Świętej Rodziny – niedziela, godz. 11:00
https://www.facebook.com/ParafiaSwietejRodziny
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 10:00 – https://www.youtube.com/channel/UCOZvcN7zQbf5kpi321dVcZQ
Skrzatusz, Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej – niedziela, godz.12:00 https://www.tvasta.pl/program-tv
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 20:00 – https://www.youtube.com/channel/UCOZvcN7zQbf5kpi321dVcZQ

 

Archidiecezja krakowska

Niedziela:
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 19:00
https://www.youtube.com/watch?v=t9z_eD48X_o

Dzień powszedni:
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach – dni powszednie, godz. 7:00, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=t9z_eD48X_o

 

Diecezja koszalińsko-kołobrzeska

Niedziela:
Koszalin, Katedra – godz. 10:00 (biskup)
www.dobremedia.org
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – godz. 11:00, 20:00
www.dobremedia.org
Koszalin, Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika – godz. 12:00
www.facebook.com/jozefrzemieslnikkoszalin
Kołobrzeg, Konkatedra – godz. 8:30, 10:00, 13:00, 19:00 www.bazylika.kolobrzeg.pl/transmisja
Słupsk, Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca NMP – godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30
www.swjozefslupsk.pl
Słupsk, Parafia pw. św. Jana Kantego – godz. 12:00
www.facebook.com/jankantyslupsk/
Piła, Parafia pw. Świętej Rodziny – godz. 11:00
www.facebook.com/ParafiaSwietejRodziny/
Skrzatusz, Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej – godz. 12:00
TV Asta Piła
Polanów, Parafia pw. Krzyża Świętego – godz. 8:00, 11:00, 12:30
http://polanow.net/kosciol-w-polanowie-live/
Trzcianka, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela – godz. 9:30
Telewizja Lokalna Trzcianka
Trzcianka, Parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej – godz. 12:00
Telewizja Lokalna Trzcianka

Dzień powszedni:
Koszalin, Dom Miłosierdzia Bożego – godz. 19:00
www.dobremedia.org
Kołobrzeg, Konkatedra – godz. 7:00, 19:00
www.bazylika.kolobrzeg.pl/transmisja
Słupsk, Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca NMP – godz. 7:00, 18:30
www.swjozefslupsk.pl
Świdwin, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy – godz. 18:00
www.facebook.com/Parafia-MBNP-Swidwin
Polanów, Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego – godz. 18:00
http://polanow.net/kosciol-w-polanowie-live/
Trzcianka, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela – godz. 18:00
Telewizja Lokalna Trzcianka

 


Diecezja legnicka

Niedziela:
TVT Zgorzelec (Tv Regionalna)
– niedziela, godz. 18:00
http://www.tvtzgorzelec.pl/
Radio Plus Legnica – niedziela, godz. 9:00
https://www.legnica.fm/
Legnica, Katedra Legnicka pw. św. Apostołów Piotra i Pawła – niedziela, godz. 7:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30, 20:00 https://streaming.airmax.pl/legnica1/embed.html?version=1
Bogatynia, Parafia św. Maksymiliana Kolbe – niedziela, godz. 7:30, 8:15, 10:30, 11:15, 12:00, 17:00
http://kolbe-bogatynia.pl/sluchaj/
Bolesławiec, Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – niedziela, godz. 12:00 http://bozecialo.wboleslawcu.pl/
Prochowice, Parafia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 11:00, 18:00
https://www.facebook.com/parafiaprochowice/videos/913537209069267/

Dzień powszedni:
Katedra Legnicka, św. Ap. Piotra i Pawła
– poniedziałek-piątek, godz. 6:30, 12:00, 18:30; sobota godz. 9:00, 12:00, 18:30
https://streaming.airmax.pl/legnica1/embed.html?version=1
Prochowice, Parafia św. Jana Chrzciciela – codziennie, godz. 9:00, 18:00 – https://www.facebook.com/parafiaprochowice/videos/913537209069267/ 

 

Archidiecezja lubelska

Niedziela:
Bychawa, św. Jana Chrzciciela, niedziele: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 16.00 https://parafia-bychawa-pod-wezwaniem-sw.click2stream.com/
Dys, św. Jana Chrzciciela, niedziele: 7:00, 9:00, 10:30, 13:00, 16:00 http://parafia-dys.pl/Transmisja-on-line.php
Jakubowice Konińskie, św. Faustyny Kowalskiej, niedziele: 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 17:00 https://www.oknet.lublin.pl/live/
Krzczonów, Wniebowzięcia NMP, niedziele: 8:00, 10:00, 12:00 http://www.transmisja.parafiakrzczonow.eu/
Lublin, Archikatedra Lubelska, niedziele: 11:30 http://archikatedra.kuria.lublin.pl/na-zywo
Lublin, bł. Bpa Władysława Gorala, niedziele: 18.00 https://www.youtube.com/channel/UC7aCZ1QZwF7QlCgs260TrXA
Lublin, Chrystusa Króla, niedziele: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UCeSoIEtteLzoeMj1cmv2MOQ
Lublin, Dobrego Pasterza, niedziele: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 17:00, 19:00 http://lublin.scj.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=105  dodatkowy YouTube: https://youtu.be/2kgvtpwYkDI
Lublin, św. Andrzeja Boboli, niedziele: 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 17:00 https://bobola.pl/tv-live, dodatkowy YouTube: https://youtu.be/ElUPWR49opo
Lublin, św. Brata Alberta (OO. Bernardyni), niedziele: 7:00, 9:00, 11:00, 13:00, 16:30, 18:00 – dodatkowo 22.03: 10:00 i 15:00  https://www.youtube.com/channel/UCOrA85xULjam4i82uLS_w7w/live
Lublin, kościół akademicki KUL, niedziele: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00, niedziele – w języku angielskim: 19.00, 20.30 https://www.kul.pl/kosciol-akademicki-online,17245.html
Lublin, Bazylika św. Stanisława BM (OO. Dominikanie), niedziele: 12:00 https://www.youtube.com/channel/UCeUwjPt4VxhNI0ULHLZ54BQ
Lublin, Najświętszego Serca Jezusowego, niedziele: 10:00 https://www.youtube.com/channel/UCCeHiF8kj1v7hmmcfu-4HFw
Lublin, Nawrócenia św. Pawła, niedziele: 11.30 https://pawel.lublin.pl/swpawel/msza-swieta-na-zywo/
Lublin, NMP Nieustającej Pomocy, niedziele: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 http://mbnplublin.pl/transmisja-live/
Lublin, Świętej Rodziny, niedziele: 10:00, 18:00 https://www.youtube.com/c/Parafiapw%C5%9Awi%C4%99tejRodzinyLublin
Lubartów, Wniebowstąpienia Pańskiego, niedziele: 7:30, 10:30, 12:00, 17:00 [różaniec – 20.30https://www.oknet.lublin.pl/live-2/
Motycz, Matki Bożej Anielskiej, niedziele i święta: 8:00, 9:15, 11:00 http://motycz.mszeonline.pl/
Lublin, Parafia św. Józefa – niedziele: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 18:00, 19:00 https://www.youtube.com/channel/UCIbPdYfDvJZQEmm88Dr-XYA

Dzień powszedni:
Bychawa, św. Jana Chrzciciela, dni powszednie: 7.00, 7.30, 18.00 https://parafia-bychawa-pod-wezwaniem-sw.click2stream.com/
Dys, św. Jana Chrzciciela, dni powszednie: 7.00, 18.00 http://parafia-dys.pl/Transmisja-on-line.php
Jakubowice Konińskie, św. Faustyny Kowalskiej, dni powszednie: 17:00 https://www.oknet.lublin.pl/live/
Lublin, Archikatedra Lubelska, dni powszednie: 19.00 http://archikatedra.kuria.lublin.pl/na-zywo
Lublin, bł. Bpa Władysława Gorala, dni powszednie: 18.00 [różaniec – 20:30] https://www.youtube.com/channel/UC7aCZ1QZwF7QlCgs260TrXA
Lublin, Chrystusa Króla, dni powszednie: 7:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UCeSoIEtteLzoeMj1cmv2MOQ
Lublin, Dobrego Pasterza, dni powszednie: 7:00, 18:00 http://lublin.scj.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=105  dodatkowy YouTube: https://youtu.be/2kgvtpwYkDI
Lublin, św. Andrzeja Boboli, dni powszednie: 7:30, 18:00 [różaniec – 20:30] https://bobola.pl/tv-live, dodatkowy YouTube: https://youtu.be/ElUPWR49opo
Lublin, św. Brata Alberta (OO. Bernardyni),  dni powszednie: 7:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UCOrA85xULjam4i82uLS_w7w/live
Lublin, Parafia św. Józefa – poniedziałek-piątek: 7:00, 8:30, 18:00; sobota: 7:00, 8:30, 18:00, 19:00 https://www.youtube.com/channel/UCIbPdYfDvJZQEmm88Dr-XYA
Lublin, kościół akademicki KUL, dni powszednie: 7.00, 8.00 i 19.00 https://www.kul.pl/kosciol-akademicki-online,17245.html
Lublin, Bazylika św. Stanisława BM (OO. Dominikanie), dni powszednie: 18:00 [różaniec – 17:30] https://www.youtube.com/channel/UCeUwjPt4VxhNI0ULHLZ54BQ
Lublin, NMP Nieustającej Pomocy, dni  powszednie: 18:00 http://mbnplublin.pl/transmisja-live/
Lubartów, Wniebowstąpienia Pańskiego, dni powszednie: 7:00, 18:00 https://www.oknet.lublin.pl/live-2/
Motycz, Matki Bożej Anielskiej, dni powszednie: 17:00 http://motycz.mszeonline.pl/

Diecezja łomżyńska

Niedziela:
Łomża, Parafia katedralna św. Michała Archanioła
– niedziela, godz. 10:00
https://radionadzieja.pl
Łomża, Parafia katedralna św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 12:00
www.narew.info
Łapy, parafia pw. Św. Krzyża – niedziela, godz. 11:30, 19:00
https://www.youtube.com/watch?v=XpXfKVS2PyU

 

Dzień powszedni:
Kolno, Parafia św. Anny
– poniedziałek-środa, godz. 18:00
https://radionadzieja.pl
Śniadowo, Parafia św. Anny – czwartek-piątek, godz. 18:00
https://radionadzieja.pl
Łomża, Parafia św. Michała Archanioła – sobota, godz. 7:00
https://radionadzieja.pl
Łomża, Parafia katedralna św. Michała Archanioła – poniedziałek-sobota –
www.narew.info
Łapy, parafia pw. Św. Krzyża – niedziela, godz. 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=XpXfKVS2PyU

 

Archidiecezja łódzka

Niedziela:
Kaplica prywatna arcybiskupa Grzegorza Rysia
  – niedziela, godz. 9:00
https://www.youtube.com/channel/UC3pLnmhjAVRYIhohKRMhbqA
https://www.archidiecezja.lodz.pl/
Łódź, Katedra Łódzka – niedziela, godz. 19:00 (Msza Święta dla studentów)
https://www.facebook.com/da.piatka/
Parafia Najświętszej Eucharystii Łódź – niedziela, godz. 18:00
https://www.facebook.com/Eucharystia/

Dzień powszedni:
Kaplica prywatna arcybiskupa Grzegorza Rysia – dzień powszedni, godz. 7:30
https://www.youtube.com/channel/UC3pLnmhjAVRYIhohKRMhbqA
https://www.archidiecezja.lodz.pl/
Łódź, Katedra Łódzka – dzień powszedni, godz. 20:00
https://www.facebook.com/da.piatka/

 

Diecezja opolska

Niedziela:
Radio Doxa
– niedziela, godz. 7:00, 10:30, 18:30, 21:00
http://doxa.fm
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża – niedziela, godz. 9:00
http://radio.opole.pl
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża – niedziela, godz. 9:00
https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża – niedziela, godz. 10:30, 18:30
http://doxa.fm
Głogówek, Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła – niedziela, 7.00; 8.30, 10.00; 11.30; 16.00
https://www.youtube.com/user/ParochieGlogoviensis/live/
Modzurów, Parafia pw. Trójcy Świętej – niedziela, godz. 8:00, 10.30
http://www.ubogadroga.pl/
Kluczbork, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:30
https://youtu.be/TQv3-GukaW4
Opole-Gosławice, Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30 i 12:00
https://youtu.be/V5wF_otddd8
Kędzierzyn-Koźle, Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu i św. Jacka – niedziela, godz. 7:30, 10:00
https://www.parafiacisowa-kedzierzyn.pl/Msza_Online 
Kamień Śląski, Parafia pw. św. Jacka – niedziela, godz. 7:30; 10:00, 16:00
https://streaming.airmax.pl/kamienslaski/embed.html
Raszowa, Parafia pw. Wszystkich Świętych – niedziela, godz. 7:00 i 10:00
http://www.raszowa.pl/transmisja-on-line-22365
Racibórz, Parafia Matki Bożej, godz. 9:30
https://www.facebook.com/mb.raciborz/
Wysoka k. Olesna, Parafia pw. św. Mikołaja i św. Małgorzaty – godz. 7:00 i 10:00 https://streaming.airmax.pl/wysoka12/embed.html www.wysoka.olesno.pl
Pietrowice Wielkie, Parafia pw. Św. Wita, Modesta i Krescencji, godz. 7:00, 8:15, 9:30
www.parafia.pietrowicewielkie.pl
Domecko, Parafia Niepokalanego Serca NMP, godz. 7:30, 10:00
http://www.parafiadomecko.pl/transmisja-live/
Dobrzeń Wielki z kościoła św. Rocha, Parafia św. Katarzyny, godz. 8:15
opowiecie.info

Dzień powszedni:
Radio Doxa
– sobota – sobota, godz. 7:00, 18:30, 21:00
http://doxa.fm
Radio Doxa – codziennie – godz. 7:00
http://doxa.fm
Opole, Kościół pw. św. Sebastiana – codziennie, godz. 8:00 – TVP3 Opole
https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Kraków, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – codziennie – godz. 7:00
http://doxa.fm
Częstochowa, Msza z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej – codziennie – godz. 20.00 –
http://doxa.fm
Opole, Parafia katedralna Podwyższenia Krzyża w Opolu – sobota, godz. 18:30
http://doxa.fm
Głogówek, Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła – codziennie, godz. 6:30, 18:30 https://www.youtube.com/user/ParochieGlogoviensis/live/
Pietrowice Wielkie, par. pw. Św. Wita, Modesta i Krescencji, codziennie, godz. 7:00
www.parafia.pietrowicewielie.pl
Domecko, Parafia Niepokalanego Serca NMP – poniedziałek, środa, piątek, sobota, godz. 18:00; wtorek, czwartek, godz. 7:00.
http://www.parafiadomecko.pl/transmisja-live/

Diecezja pelplińska

Niedziela:
Pelplin, Parafia katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, niedziela, godz. 10:00
http://radioglos.pl
Pelplin, Kaplica Domu Biskupiego – niedziela, godz. 15:00
http://radioglos.pl

Dzień powszedni:
Pelplin, Kościół Bożego Ciała
-poniedziałek, wtorek, piątek, sobota, godz. 18:00
http://radioglos.pl
Pelplin, Kaplica Wyższego Seminarium Duchowego – środa, czwartek, godz. 18:00
http://radioglos.pl

 


Diecezja płocka

Niedziela:
Płock, Parafia pw. św. Zygmunta
– niedziela, godz. 10:00 – Katolickie Radio Diecezji Płockiej: www.youtube.com/krdptv, www.facebook.com/krdpfm/, www.krdp.fm– zakładka  słuchaj
Ciechanów, Parafia pw. św. Józefa – niedziela, godz. 18:00 – Katolickie Radio Diecezji Płockiej: www.youtube.com/krdptv, www.facebook.com/krdpfm/, www.krdp.fm – zakładka  słuchaj
Cieksyn, parafia pw. św. Rocha – niedziela godz. 8:00, 10:00, 11:30, 16:00, https://pl-pl.facebook.com/parafia.cieksyn/
Czerwińsk, parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – niedziela , godz. 10:00, http://czerwinsk.salezjanie.pl/informacje 
Dąbrowa, parafia pw. św. Stanisława BM – niedziela godz. 10:00, 12:00, https://pl-pl.facebook.com/Dabrowaparafia
Gostynin, parafia pw. św. Marcina – niedziela godz. 11:30, www.gostynin24.pl
Mława, parafia pw. św. Jana Kantego – niedziela, godz. 9:30, https://pl-pl.facebook.com/parafiajanakantego
Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin Twierdza), parafia pw. św. Barbary – niedziela, godz. 12:00, https://www.facebook.com/parafiamodlintwierdza/
Płock, bazylika katedralna pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – niedziela godz. 8:00, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, www.krdp.fm, zakładka: słuchaj, Katedra Płocka live
Płońsk, parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego – niedziela godz. 10:00, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 17:30, 19:00, https://www.facebook.com/maksymilianplonsk/
Płońsk, parafia pw. św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 18.00, https://pl-pl.facebook.com/michalplonsk/
Pułtusk, parafia pw. św. Jana Pawła II – niedziela godz. 8:00, 10:00, 11:30, 17.00, sobota (z formularza niedzielnego) – godz. 18.30, https://pl-pl.facebook.com/JPIIPULTUSK 
Pułtusk, bazylika (parafia pw. św. Mateusza) – niedziela godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00, 18:00 https://www.facebook.com/bazylika.pultusk
Rypin, parafia pw. św. Stanisława Kostki – niedziela godz. 9:00, 13:00 https://pl-pl.facebook.com/kostkarypin
Rypin, parafia pw. Świętej Trójcy – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00;
Sadłowo, parafia pw. św. Jana Chrzciciela – niedziela godz. 9:00, 11:00 https://pl-pl.facebook.com/ParafiaSadlowo/ 
Sarbiewo, parafia pw. św. Antoniego – niedziela godz. 12:00 http://www.parafiasarbiewo.pl 
Sierpc, parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego – niedziela godz. 11.30 http://szkolnysierpc.com.pl
Sierpc, parafia pw. św. Wita. Modesta i Krescencji – niedziela godz. 15.55
www.fara-sierpc.pl
Winnica, parafia pw. Matki Bożej Pocieszycielski Strapionych – niedziela godz. 9:15, 11:00 www.naszawinnica.pl

Dzień powszedni:
Ciechanów, Parafia pw. św. Józefa – poniedziałek – sobota godz. 18:00 – Katolickie Radio Diecezji Płockiej: www.youtube.com/krdptv, www.facebook.com/krdpfm/, www.krdp.fm – zakładka słuchaj
Cieksyn, parafia pw. św. Rocha – poniedziałek – sobota godz. 17.30, https://pl-pl.facebook.com/parafia.cieksyn/
Płock, bazylika katedralna pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – poniedziałek – sobota – godz. 9:00, 18:00, www.krdp.fm, zakładka: słuchaj, Katedra Płocka live
Płońsk, parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego – poniedziałek – sobota godz. 7:00, 18:00 https://www.facebook.com/maksymilianplonsk/
Płońsk, parafia pw. św. Michała Archanioła – codziennie godz. 18.00 https://pl-pl.facebook.com/michalplonsk/
Pułtusk, parafia pw. św. Jana Pawła II – codziennie 17:00 https://pl-pl.facebook.com/JPIIPULTUSK
Rypin, parafia pw. św. Stanisława Kostki – poniedziałek – sobota godz. 7.00, 18:00 https://pl-pl.facebook.com/kostkarypin
Rypin, parafia pw. Świętej Trójcy – poniedziałek – sobota, godz. 7:00, 17:00

 


Archidiecezja poznańska

Msza Święta niedzielna (sobota):
Poznań, kościół pw. św. Rocha lub fara poznańska
– sobota, godz. 19.00 – https://poznan.tvp.pl/
Poznań, parafia pw. św. Andrzeja Boboli – sobota, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UCF049q0hoUOdvAKo5YbE-GA
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – sobota, godz. 18.00 – www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Poznań, parafia św. Jakuba Większego Apostoła – sobota, godz. 18:00 – https://www.facebook.com/Jakubwiekszyapostol/
Poznań, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – sobota, godz. 18.30 – http://www.milosierdzie.poznan.pl
Poznań, parafia Świętej Rodziny – sobota, godz. 18.00 – https://www.youtube.com/watch?v=7oqBbeDCWM4
Poznań, Dominikanie – sobota, godz. 17.00  – https://www.youtube.com/channel/UCMaYqMVVxJz5MLXdldcZyug
Poznań, dom zakonny ojców oblatów – sobota, godz. 21.00 – https://misyjne.pl/msza-sw-na-misyjne-pl-badz-z-nami-online-przy-oltarzu/
Bojanowo, parafia Najświętszego Serca Jezusa – sobota, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/ParafiaBojanowo
Buk, Sanktuarium Matki Bożej Bukowskiej Literackiej – sobota, godz. 18:30 – https://parafia-buk.click2stream.com/
Dubin, parafia pw. św. Mikołaja Bpa – sobota, 18.30 – https://pl-pl.facebook.com/parafia.Dubin/
Kamionki, parafia pw. św. Matki Teresy z Kalkuty –  sobota, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/watch?v=fm58Nbe5_Sw&fbclid=IwAR3DA-fcZT4_ob2CUaG9LLXHlHq4_syVbL-mFKdm-ObbqEekkisG-QGAek8
Komorniki, parafia pw. św. Andrzeja Apostoła –  sobota, godz. 18.00 – www.facebook.com/sw.AndrzejAp/
Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – sobota, godz. 18.00 – https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo
Leszno, parafia św. Jana Chrzciciela – sobota, godz. 19:45 – https://www.facebook.com/swjanleszno/
Leszno, parafia św. Józef – sobota, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UCS5x2sQZRppPkyc-HIaUAKQ
Luboń, parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego – sobota, godz. 18:00 https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Lusowo, parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. – sobota, godz. 17:00 – https://www.youtube.com/c/ParafiaLusowo_live
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – sobota, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Pakosław, parafia  św. Walentego i Macierzyństwa Bożego Maryi Dziewicy – sobota, godz. 18.30 – https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-%C5%9Aw-Walentego-w-Pakos%C5%82awiu-194571973948024/
Rakoniewice, parafia, pw. Św. Marcina i Św. Stanisława Bpa – sobota, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/parafiarakoniewice/
Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela –sobota,  godz. 18:00 – http://transmisja.chjz.pl/
Swarzędz, parafia pw. św. Marcina bpa – sobota, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/swmarcin/?ref=bookmarks
Szamotuły, parafia pw. Świętego Krzyża – sobota, godz. 18.30 – http://parafiaswkrzyz.pl/radio/
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – sobota, 17:00 – http://www.duch-srem.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=167&strona=1
Śrem, parafia Matki Bożej Wniebowziętej – sobota, godz. 18:30 –  https://www.facebook.com/FaraSremska/

Niedziela:

Poznań, katedra poznańska – niedziela, godz. 10.00 – http://radioemaus.pl/
Poznań, parafia pw. św. Andrzeja Boboli – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:45 (Msza św.), 18:30 – 21:15 (Msza św., adoracja, różaniec, Apel Jasnogórski) – https://www.youtube.com/channel/UCF049q0hoUOdvAKo5YbE-GA
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – niedziela, godz. 8.00, 10.00, 12.15 – o zatrzymanie epidemii w Polsce i na świecie, niedziela, 18.00 – www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Poznań, parafia Chrystusa Sługi – niedziela, godz. 11.00 – https://tiny.pl/tz9gf
Poznań, parafia św. Jadwigi Śląskiej – niedziela, godz. 17.00 – https://www.facebook.com/Parafia-pw-%C5%9Bw-Jadwigi-%C5%9Al%C4%85skiej-w-Poznaniu-100401998266773/
Poznań, parafia św. Jakuba Większego Apostoła – niedziela, godz. 11:00, 18:00 – https://www.facebook.com/Jakubwiekszyapostol/
Poznań, kościół pw. św. Jana Jerozolimskiego za Murami – Msza dla Głuchych i Słabosłyszących, niedziela, godz. 15.00, https://pl-pl.facebook.com/poznaneffatha/
Poznań, parafia Maryi Królowej – niedziela, godz. 12.15 – Msza Święta, godz. 17.00 – Msza Święta w rycie trydenckim –  https://www.facebook.com/pmk.poznan/
Poznań, parafia Matki Bożej Pocieszenia – niedziela, godz. 11.00 – https://www.youtube.com/channel/UC7AIa0zV1ZzYJxA4brwkUDA
Poznań, parafia Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 7.30, 8.30, 10.00, 11.15, 12.30, 15.30 18.30, 20.00 – http://www.milosierdzie.poznan.pl
Poznań, parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana – niedziela, godz. 9.00 – https://www.facebook.com/florianpoznan/
Poznań, parafia Najświętszego Zbawiciela – niedziela, godz. 10.00 – https://www.facebook.com/fredry11/
Poznań, parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – niedziela, godz. 11:30 – https://www.facebook.com/codziennypoznan/
Poznań, parafia Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej – niedziela, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/niepokalanapoznan/
Poznań, parafia Nawiedzenia NMP w Poznaniu – niedziela, godz. 9:00 i 12:00 – https://www.facebook.com/pages/category/Catholic-Church/Parafia-pw-Nawiedzenia-NMP-277643082305793/  – (w IV niedzielę Wielkiego Postu Msza św. o godz. 12:00 będzie emitowana przez Ratajską Telewizję Kablową z powtórką o godz. 19:00)
Poznań, parafia pw. Nawrócenia św. Pawła – Msza św. – niedziela, godz. 11:30 – https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-Nawr%C3%B3cenia-%C5%9Bw-Paw%C5%82a-118356222899046/?modal=admin_todo_tour
Poznań, kościół pw. św. Rocha – niedziela, godz. 15.00 – http://swroch.archpoznan.pl/
Poznań, parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 9.00, 11.00 i 18.30 Msza św., godz. 15.00 – Gorzkie Żale z kaplicy Sióstr Misjonarek, godz. 20.30 Różaniec – www.facebook.com/parafiamorasko
Poznań, parafia Świętej Rodziny – niedziela, godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 14.30, 18.00, 19.00 – https://www.youtube.com/watch?v=7oqBbeDCWM4
Poznań, Dominikanie – niedziela, godz. 11.30  – https://www.youtube.com/channel/UCMaYqMVVxJz5MLXdldcZyug
Poznań, Klasztor Karmelitów Bosych  – niedziela, godz. 8:30, 10:00, 11:30, 13:00,19:00 – https://karmelici.click2stream.com/
Poznań, dom zakonny ojców oblatów – niedziela, godz. 21.00 – https://misyjne.pl/msza-sw-na-misyjne-pl-badz-z-nami-online-przy-oltarzu/
Bojanowo, parafia Najświętszego Serca Jezusa – niedziela, godz. 7.00, 9.00, 11.00, 15.45 – https://www.facebook.com/ParafiaBojanowo
Borówiec, Parafia pw. Matki Bożej Królowej Rodzin – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 18:30 – http://www.parafiaborowiec.pl/viewpage.php?page_id=54&fbclid=IwAR38PVlditv95mduMfx7xXD6MUqacQZSzMhLX4Jt8d9RC-VVb9NYaRZ4Hmw
Buk, Sanktuarium Matki Bożej Bukowskiej Literackiej – niedziela, godz.7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00(w czasie Wielkiego Postu), 18:30 – https://parafia-buk.click2stream.com/
Czarnków, parafia św. Marii Magdaleny – niedziela, godz.  7:30; 9:30; 11:00; 12:30, 18:30 – https://www.facebook.com/parafia-%C5%9Bw-Marii-Magdaleny-w-Czarnkowie-196346607114141/
Czempiń, parafia pw. św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 10:00 https://www.parafia-czempin.pl  oraz https://www.facebook.com/parafiaczempin/
Dubin, parafia pw. św. Mikołaja Bpa – niedziela, 8.00 i 10.30 – https://pl-pl.facebook.com/parafia.Dubin/
Gostyń, Sanktuarium Świętogórskie – niedziela, godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 17.00 – https://www.facebook.com/swietagoraklasztor/
Górka Duchowna, parafia MB Pocieszenia i św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 10.30 – https://www.facebook.com/GorkaDuchowna/
Kamionki, parafia pw. św. Matki Teresy z Kalkuty –  niedziela, godz. 8:00, 10:00, 11:30, 19:00 – https://www.youtube.com/channel/UCRcMVkdyuXAR7jx3EOYkrjQ
Komorniki, parafia pw. św. Andrzeja Apostoła – niedziela,  godz. 11.15 – www.facebook.com/sw.AndrzejAp/
Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach, niedziela, godz. 8.00, 10.30, 12.00, 18.00 – https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo
Niedziela – Kostrzyn, parafia pw. bł. Jolanty – niedziela, godz. 8:30, 10:30, 12:00, 19:00 –  https://bjolanta.pl/transmisje/
Leszno, parafia św. Jana Chrzciciela – niedziela, godz. 19:30 Msza św. i różaniec – https://www.facebook.com/swjanleszno/
Leszno, parafia św. Józef – niedziela, godz. 9:30, 11:00 – https://www.youtube.com/channel/UCS5x2sQZRppPkyc-HIaUAKQ
Luboń, parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego – niedziela, godz. 9:30 i 11:00 –  https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Lusowo, parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00 – https://www.youtube.com/c/ParafiaLusowo_live
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 19:00 – https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Otorowo, parafia pw. Wszystkich Świętych – niedziela, godz. 10.00 – https://m.youtube.com/channel/UCb2YIv7xvcdS5I6wnX9AobQ
Pakosław, parafia  św. Walentego i Macierzyństwa Bożego Maryi Dziewicy – godz. 8.00, 10.30, 17.00 – https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-%C5%9Aw-Walentego-w-Pakos%C5%82awiu-194571973948024/
Niedziela – Połajewo, parafia św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 10.30 – https://www.facebook.com/pages/category/Religious-Organization/Parafia-Pw-%C5%9Aw-Micha%C5%82a-Archanio%C5%82a-w-Po%C5%82ajewie-1553935851568893/
Przeźmierowo, parafii p.w. Antoniego Padewskiego – niedziela, godz. 9.30 –https://www.youtube.com/channel/UCF4iUHYEPD4Ka1mlmZGoWtQ
Rakoniewice, parafia, pw. Św. Marcina i Św. Stanisława Bpa – niedziela, godz. 8.00,10.00,11.30 – https://www.facebook.com/parafiarakoniewice/
Rydzyna, parafia św. Stanisława Bpa – niedziela, godz. 11.30 – https://www.youtube.com/channel/UCbUeBOmgfUkYtZMhesuEmTg
Smolice, Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych – niedziela, godz. 8.00, 10.30 – https://www.facebook.com/Sanktuarium-Matki-Bo%C5%BCej-Uzdrowienia-Chorych-w-Smolicach-358292757664345/
Stęszew, parafia Świętej Trójcy – niedziela, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/parafiasteszew/
Suchy Las, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 11.30 – https://www.facebook.com/nspjsuchylas
Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 17:00, 19:00 – http://transmisja.chjz.pl/
Swarzędz, parafia pw. św. Marcina bpa – niedziela, godz. 7.00, 18.00 – https://www.facebook.com/swmarcin/?ref=bookmarks
Szamotuły, parafia pw. Świętego Krzyża – niedziela, godz. 7.00, 8.00, 9.45, 11.00, 12.15, 18.30, 20.00 – http://parafiaswkrzyz.pl/radio/
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – niedziela, godz. 12:00 – http://tvrelax.pl/na-zywo.html
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – niedziela, godz. 9:00; 10:30; 12:00; 15:00; 17:00 – http://www.duch-srem.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=167&strona=1
Śrem, parafia Matki Bożej Wniebowziętej – niedziela, godz. 8:00, 12:15 – https://www.facebook.com/FaraSremska/
Szamotuły, parafia pw. MB Pocieszenia i św. Stanisława Bpa i M – niedziela, godz. 15.00 – https://www.twitch.tv/bazylikamniejszaszamotuly
Wronki, parafia św. Katarzyny – niedziela, godz. 15:00 – https://www.facebook.com/Wsp%C3%B3lnota-M%C5%82odych-Owczarnia-107900297275264/
Wronki, parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej – niedziela, godz. 8.00, 15.00 – https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Urszuli-Led%C3%B3chowskiej-Wronki-104754134500434/
Zaniemyśl, parafia św. Wawrzyńca – niedziela, godz. 16.00 – https://www.facebook.com/parafiawawrzynieczaniemysl/?hc_location=ufi

Dzień powszedni:
Poznań, parafia pw. św. Andrzeja Boboli – codziennie, godz. 18:30 – 21:15 (Msza św., adoracja, różaniec, Apel Jasnogórski) – https://www.youtube.com/channel/UCF049q0hoUOdvAKo5YbE-GA
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – codziennie, godz. 18 – www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Poznań, parafia św. Jakuba Większego Apostoła – codziennie, godz. 18:00 https://www.facebook.com/Jakubwiekszyapostol/
Poznań, parafia św. Jana Bosko – poniedziałek-piątek, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/salezjanie.poznan
Poznań, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – codziennie, godz. 8.00 i 18.30 – http://www.milosierdzie.poznan.pl
Poznań, parafia Świętej Rodziny – codziennie, godz. 7.00, 8.00, 18.00 – https://www.youtube.com/watch?v=7oqBbeDCWM4
Poznań, Dominikanie – codziennie, godz. 17.00  – https://www.youtube.com/channel/UCMaYqMVVxJz5MLXdldcZyug
Poznań, dom zakonny ojców oblatów – codziennie, . 21.00 – https://misyjne.pl/msza-sw-na-misyjne-pl-badz-z-nami-online-przy-oltarzu/
Bojanowo, parafia Najświętszego Serca Jezusa – codziennie, godz. 9.00, 18.00 – https://www.facebook.com/ParafiaBojanowo
Borówiec, Parafia pw. Matki Bożej Królowej Rodzin – codziennie, godz. 18:30 – http://www.parafiaborowiec.pl/viewpage.php?page_id=54&fbclid=IwAR38PVlditv95mduMfx7xXD6MUqacQZSzMhLX4Jt8d9RC-VVb9NYaRZ4Hmw
Buk, Sanktuarium Matki Bożej Bukowskiej Literackiej – codziennie, godz. 7:00, 18:30, pon, wt, czwartek – 19:10  – https://parafia-buk.click2stream.com
Dubin, parafia pw. św. Mikołaja Bpa – codziennie, 18.30 – https://pl-pl.facebook.com/parafia.Dubin/
Gostyń, Sanktuarium Świętogórskie – codziennie, godz. 19.00 – https://www.facebook.com/swietagoraklasztor/
Kamionki, parafia pw. św. Matki Teresy z Kalkuty – codziennie, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/watch?v=fm58Nbe5_Sw&fbclid=IwAR3DA-fcZT4_ob2CUaG9LLXHlHq4_syVbL-mFKdm-ObbqEekkisG-QGAek8
Komorniki, parafia pw. św. Andrzeja Apostoła –  codziennie, godz. 8.00, 18.00 – www.facebook.com/sw.AndrzejAp/
Kostrzyn, Parafia pw. bł. Jolanty – codziennie, godz. 19:00 – https://bjolanta.pl/transmisje/
Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek godz. 18.00; Wtorek – godz. 8.00 – https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo
Leszno, parafia św. Jana Chrzciciela – codziennie, godz. 19:45 – https://www.facebook.com/swjanleszno/
Leszno, parafia św. Józef – codziennie, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UCS5x2sQZRppPkyc-HIaUAKQ
Luboń, parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego – codziennie, godz. 18:00 https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Lusowo, parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. – codziennie, godz. 18:00, sobota – godz. 8:30 i 17:00 – https://www.youtube.com/c/ParafiaLusowo_live
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – codziennie, godz. 8:00, 18:30 – https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Smolice, Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych – codziennie, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/Sanktuarium-Matki-Bo%C5%BCej-Uzdrowienia-Chorych-w-Smolicach-358292757664345/
Swarzędz, parafia pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela – codziennie, godz. 8:00, 17:30, 18:30– http://transmisja.chjz.pl/
Swarzędz, parafia pw. św. Marcina bpa – codziennie, godz. 7.00, 18.00 – https://www.facebook.com/swmarcin/?ref=bookmarks
Szamotuły, parafia pw. Świętego Krzyża – codziennie, godz. 17.00, 18.30, sobota godz. 8.00 – http://parafiaswkrzyz.pl/radio/
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – codziennie, godz. 9:00, 17:00 – http://www.duch-srem.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=167&strona=1
 Śrem, parafia Matki Bożej Wniebowziętej – codziennie, godz. 18:30 –  https://www.facebook.com/FaraSremska/

 

Diecezja radomska

Niedziela:
Katedra Opieki NMP w Radomiu
 – niedziela, godz. 12:30
http://radioplus.com.pl/posluchaj oraz  transmisja telewizyjna: TV Dami
Skarżysko Kamienna, Sanktuarium MB Ostrobramskiej – niedziela, godz. 20:15 http://ostrobramska.pl/kamera/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-zywo-kaplicy-matki-bozej-ostrobramskiej-sanktuarium-skarzysku-kamiennej/ (całodobowa transmisja z Kaplicy Maryjnej)
Wysokie Koło, Sanktuarium MB Różańcowej – niedziela, godz. 9:00
http://www.wysokiekolo.pl/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-na-zywo-z-kaplicy-matki-bozej-rozancowej-w-sanktuarium-w-wysokim-kole/
Radom, Parafia pw. MB Królowej Świata (filipini) – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10.30, 12.00, 13.00, 18.00
https://filipini.radom.pl/kamera-online/
Starachowice, Parafia pw. Judy Tadeusza – niedziela, godz. 9:00, 12:00, 17:00
https://www.facebook.com/JudaTadeuszTST
Radom, Duszpasterstwo Akademickie – niedziela, godz. 22:00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom-1564979120415448/
Radom, Parafia pw. św. Jadwigi – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 18:00, 20:20
https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Jadwigi-Kr%C3%B3lowej-w-Radomiu-254516261399189/
Skarżysko Kamienna, Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (franciszkanie) – niedziela, godz. 9:00, 12:00, 18:00
https://www.facebook.com/OO-Franciszkanie-Parafia-Niepokalanego-Pocz%C4%99cia-NMP-226857400816349
Starachowice, Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – niedziela, godz. 10:00
https://www.facebook.com/parafia.starachowice/ lub https://parafia.starachowice.pl/
Starachowice, Parafia pw. Św. Trójcy – niedziela, godz. 10:00
https://www.facebook.com/ParafiawRynku
Wierzbica, Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – niedziela, godz. 9:15
https://www.facebook.com/oazawierzbica/
Przysucha, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 10:00, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCj1hY4tvUdscKZ-ROVW6lbQ/feed
Końskie, Kolegiata św. Mikołaja – niedziela, godz. 12:15
https://www.youtube.com/channel/UCMJs_j8qXpDnoVSQ3amkgHg

Dzień powszedni:
Radom, katedra Opieki NMP
– poniedziałek-sobota, godz. 6:00
http://radioplus.com.pl/posluchaj
Skarżysko Kamienna, Sanktuarium MB Ostrobramskiej – poniedziałek-sobota, godz. 14:30
http://ostrobramska.pl/kamera/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-zywo-kaplicy-matki-bozej-ostrobramskiej-sanktuarium-skarzysku-kamiennej/
Wysokie Koło, Sanktuarium MB Różańcowej – sobota, godz. 17:00
http://www.wysokiekolo.pl/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-na-zywo-z-kaplicy-matki-bozej-rozancowej-w-sanktuarium-w-wysokim-kole/
Radom, Parafia pw. MB Królowej Świata (filipini) – poniedziałek-sobota, godz. 6:30, 7:00, 7:30, 18:00
https://filipini.radom.pl/kamera-online/
Starachowice, Parafia pw. Judy Tadeusza – poniedziałek-niedziela, godz. 17:00
https://www.facebook.com/JudaTadeuszTST
Radom, Duszpasterstwo Akademickie – poniedziałek-piątek, godz. 22:00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom-1564979120415448/
Radom, Parafia pw. św. Jadwigi – poniedziełek-sobota, godz. 7:00, 18:00, 19:00 (oprócz soboty)
https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Jadwigi-Kr%C3%B3lowej-w-Radomiu-254516261399189/
Starachowice, Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.facebook.com/parafia.starachowice/lub https://parafia.starachowice.pl/
Starachowice, Parafia Św. Trójcy – poniedziałek-sobota, godz. 17:30 –
https://www.facebook.com/ParafiawRynku
Radom, Parafia pw. św. Rafała w Radomiu – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.swrafal.radom.pl/transmisja-mszy-sw/ lub https://www.facebook.com/swrafal/

 

Diecezja sandomierska

Niedziela:
Sandomierz, Parafia św. Józefa
 – niedziela, godz. 11.15
https://www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL/ https://www.facebook.com/niedziela.sandomierz/
Gorzyce, Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00
https://youtu.be/c3acyLHrrkM
Tarnobrzeg, Parafia M. B. Nieustającej Pomocy – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 18:30
https://youtu.be/VkNBM_METOM
Połaniec, Parafia M. B. Wspomożenia Wiernych – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12;00, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCCp9KFiyiTkgHsciCWCQ_Hg
Stalowa Wola, Parafia Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici) – niedziela, godz. 7:00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00
https://www.youtube.com/channel/UCrX0Pg1ZrbtLCvRXq6gREWw
Raniżów, Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 9:00, 11:30 https://www.youtube.com/user/ParafiaRanizow

Dzień powszedni:
Sandomierz, Parafia św. Józefa
 – codziennie, godz. 18:00
https://www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL/ https://www.facebook.com/niedziela.sandomierz/
Gorzyce, Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli – codziennie, godz. 8:00; 18:00
https://youtu.be/c3acyLHrrkM
Tarnobrzeg, Matki Bożej Nieustającej Pomocy – codziennie, godz. 6:30, 8:00, 15:00, 18:00 – https://youtu.be/VkNBM_METOM
Połaniec, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych – codziennie, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCCp9KFiyiTkgHsciCWCQ_Hg
Stalowa Wola, Parafia Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici) – codziennie, godz. 6:00, 7:00, 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCrX0Pg1ZrbtLCvRXq6gREWw
Raniżów, Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 17:00 – https://www.youtube.com/user/ParafiaRanizow

 

Diecezja siedlecka

Niedziela:
Katolickie Radio Podlasie
– niedziela, godz. 10.00
radiopodlasie.pl
Katolickie Radio Podlasie – niedziela, godz. 6:00
radiopodlasie.pl

Dzień powszedni:
Kodeń, Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej
– codziennie, godz. 10:00
https://worldcam.live/pl/webcam/koden  

 

Archidiecezja szczecińsko-kamieńska

Niedziela:
Szczecin, Parafia katedralna pw. św. Jakuba Apostoła
– niedziela, godz. 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00, 21:00
http://katedra.szczecin.pl/ lub https://www.lantech.com.pl/_lantech/kamery_nowe.php?cam=katedra
Szczecin, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – niedziela, godz. 7:00, 8:30. 10:00,11:30, 13:00, 18:00, 19:00 – www.fatima.szczecin.pl
Szczecin, Parafia pw. św. Dominika – Szczecin – niedziela, godz. 11:00, 12:30, 20:30
https://www.youtube.com/watch?v=6vL3T3vDkic&feature=youtu.be
Grzędzice, Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła – niedziela, godz. 08:30, 13:00, 18:00 – www.parafiagrzedzice.pl
Ładzin, Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – niedziela, godz. 12:00
https://www.facebook.com/parafialadzin/
Międzyzdroje, Parafia pw. św. Piotra Apostoła – niedziela, 9:00, 10:30, 12:00, 17:30
https://www.youtube.com/watch?v=IxqxCM4r2og
Pyrzyce, Parafia pw. MB Bolesnej – niedziela, 8:00, 11:00, 12:30, 17:00
http://www.pyrzycebolesna.pl/content/live.html
Stepnica, Parafia pw. św. Jacka Odrowąża – niedziela, godz. 9:00
https://www.facebook.com/Parafia-pw-św-Jacka-Odrowąża-w-Stepnicy-1569699083277707/?hc_location=ufi

Dzień powszedni:
Szczecin, Parafia katedralna pw. św. Jakuba Apostoła
– dzień powszedni, godz. 7:00, 12:00, 18:00
http://katedra.szczecin.pl/ lub https://www.lantech.com.pl/_lantech/kamery_nowe.php?cam=katedra
Szczecin, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiejdzień powszedni, godz. 7:00, 8:30, 12:00, 18.00 – www.fatima.szczecin.pl
Szczecin-Wielgowo, Parafia pw. św. Michała Archanioła – niedziela, godz. 11:30 – https://www.facebook.com/wielgowo.salezjanie/?hc_location=ufi
Szczecin, Parafia pw. św. Dominika – Szczecin – poniedziałek-piątek, godz. 18.00
https://www.youtube.com/watch?v=6vL3T3vDkic&feature=youtu.be
Grzędzice, Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła – dzień powszedni, godz. 17:00
www.parafiagrzedzice.pl
Międzyzdroje, Parafia pw. św. Piotra Apostoła – dzień powszedni, 9:00, 17:30
https://www.youtube.com/watch?v=IxqxCM4r2og
Pyrzyce, Parafia pw. MB Bolesnej – dni powszednie, 17:00
http://www.pyrzycebolesna.pl/content/live.html

 

Szczecin-Warszewo, Parafia pw. św. Antoniego z Padwy – Transmisja z kościoła na żywo – wszystkie Msze Święte i nabożeństwa – https://m.youtube.com/watch?v=BtqyzvVJ6Po&feature=youtu.be
Szczecin, Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa – Transmisja z kościoła na żywo – wszystkie Msze Święte i nabożeństwa – https://www.youtube.com/watch?v=3FQ3WzCJs5s
Szczecin, Parafia pw. św. Ottona – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – https://www.facebook.com/parafiaotton/?hc_location=ufi
Szczecin, Parafia pw. św. Stanisława Kostki – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – https://www.facebook.com/kostka.szczecin/?hc_location=ufi
Szczecin-Mierzyn – Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – https://parafiamierzyn.pl/video/
Chociwel, Parafia pw. MB Bolesnej – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – https://www.facebook.com/Parafia_Chociwel-316702482386855/
Police, Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP – Transmisja z kościoła na żywo – Transmisje z Mszy Świętych, nabożeństw oraz modlitw – http://www.niepokalana.police.parafia.info.pl/?p=main&what=143
Płoty, Parafia pw. Przemienienia Pańskiego – Transmisja z kościoła na żywo – wszystkie Msze Święte i nabożeństwa – https://www.youtube.com/watch?v=lkmF6iKrLhw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1Hzv7ol7bAvY-MM–AmsWDU3SNzLotmofNgubOwas8WHiaKkP1x-JASHI&app=desktop
Pyrzyce, Parafia pw. św. Ottona – Transmisja z kościoła na żywo – wszystkie Msze Święte i nabożeństwa – https://www.facebook.com/chrystusowcy.pyrzyce/?hc_location=ufi
Świnoujście – Parafia pw. NMP Gwiazdy Morza – Transmisje Mszy Świętych i nabożeństw
https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-NMP-Gwiazdy-Morza-w-Świnoujściu-271571603547421/?hc_location=ufi

 

Diecezja tarnowska

Niedziela:
Tarnów, Bazylika katedralna Narodzenie NMP
 – niedziela, godz. 9:00, 10:30 (Bazylika Katedralna w Tarnowie), 18:00 (Bazylika św. Mikołaja w Bochni)
http://www.rdn.pl

Dzień powszedni:
Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz
– p
oniedziałek-piątek, godz. 18:00
http://www.rdn.pl
Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz – sobota, godz. 18:00
http://www.rdn.pl

 

Archidiecezja warmińska

Niedziela:
Frombork, Archikatedra Wniebowzięcia NMP
– niedziela, godz. 11.00 (Msza św. przy ołtarzu św. Karola Boromeusza i św. Rozalii. Ołtarz ten ufundował biskup warmiński Mikołaj Szyszkowski jako dar wotywny za uratowanie diecezji przed zarazą, która wybuchła na Warmii w 1638 r.)
https://pl-pl.facebook.com/events/1054655008240350/
Olsztyn, Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży
– niedziela, godz. 10:00
https://pl-pl.facebook.com/MlodziWarmii/
Olsztyn, Konkatedra św. Jakuba w Olsztynie
– niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/user/gazetaolsztynska/videos
Barczewo, Parafia św. Anny
– niedziela, godz. 10:00
https://pl-pl.facebook.com/barczewo.swanna
Radio Plus Olsztyn
– niedziela, godz. 12:00
www.olsztyn.radioplus.pl
Radio Olsztyn
– niedziela, godz. 7:00
www.ro.com.pl

Dzień powszedni:
TVP 3 Olsztyn
– codziennie (pn-ndz), godz. 20.00 – Msza św. z Jasnej Góry

 

Archidiecezja warszawska

Niedziela:
Warszawa, Kościół Seminaryjny
– niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/user/ArchWwa
Warszawa, Świątynia Opatrzności Bożej – niedziela, godz. 8:00, 9:00, 10:30, 12:00 19:00, 20:30
https://www.youtube.com/channel/UCCC5RYqXkm2l1WgPWPaiyXQ
Warszawa, Kościół Środowisk Twórczych św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja przy pl. Teatralnym – niedziela, godz. 10.30, 13.00 (z homilią także dla dzieci), 17.00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Środowisk-Twórczych-w-Warszawie-469121409799409/
Warszawa, Sanktuarium i parafia Matki Bożej Fatimskiej – niedziela, godz. 12:00
https://www.facebook.com/SMBFat/
Warszawa, Parafia św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej – niedziela, godz. 12:30
https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/

Dzień powszedni:
Warszawa, Kościół Seminaryjny
– c
odziennie, godz. 18:30
https://www.youtube.com/user/ArchWwa
Warszawa, Świątynia Opatrzności Bożej – codziennie, godz. 7:00, 12:00, 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCCC5RYqXkm2l1WgPWPaiyXQ
Warszawa, Kościół akademicki św. Anny – codziennie, godz. 19:00
https://www.facebook.com/da.swanna
Warszawa, Kaplica domowa Sanktuarium i parafia św. Andrzeja Boboli na Mokotowie – codziennie, godz. 18:30
http://www.rakowiecka.jezuici.pl/
Warszawa, Parafia św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej – p
oniedziałek-piątek, godz. 18:00
https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/

 

Diecezja warszawsko-praska

Msze Święte:
Zielonka, Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
– niedziela, 29 marca, godz.  13.00
https://www.facebook.com/events/1003997436662778/?__mref=mb
Parafia Najczystszego Serca Maryi
– niedziela, 29 marca, godz. 12.30
https://www.parafia-szembeka.waw.pl/

Radio Warszawa transmituje teraz dodatkowo od poniedziałku do niedzieli
(nie tylko w niedziele) o g. 18.00 Msze z parafii katedralnej – https://radiowarszawa.com.pl/ 

Niedziela:
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika
– niedziela, godz. 7:30, 18:00
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 12:30 https://radiowarszawa.com.pl/ oraz https://www.youtube.com/salvenet
Kaplica Domowa bp. Marka Solarczyka – niedziela, godz 9:00
https://www.facebook.com/bpmsolarczyk/
Warszawa, Parafia Bożego Ciała – niedziela, godz. 18:00
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia MB Anielskiej – niedziela, godz. 9:30
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia Wniebowzięcia NMP (Warszawa-Zerzeń) – niedziela, godz. 13:00
http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Warszawa, Parafia św. Patryka (Warszawa-Gocław) – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia św. o. Pio (Warszawa-Gocław) – niedziela, godz. 12:00
http://opio.waw.pl/wp/
Wólka Mińska, Parafia MB Dobrej Rady (Wólka Mińska) – niedziela, godz. 11:00
http://parafiawolka.pl/transmisja-niedzielnej-mszy-sw/
Józefów, Parafia MB Częstochowskiej (Józefów) – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/
Otwock, Parafia MB Królowej Polski (Otwock-Kresy) – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
https://parafiaotwockkresy.pl/
Warszawa, Parafia MB Loretańskiej (Warszawa-Praga) – niedziela, godz. 11:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UChMgXS4Zczmhb2K3pZsvCzQ/featured
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej (Pustelnik) – niedziela,  wg ogłoszeń
http://parafiapustelnik.pl/index.php/parafia-sw-katarzyny-aleksandryjskiej-w-pustelniku/
Helenów, Parafia św. Faustyny (Helenów) – wg ogłoszeń
http://faustynahelenow.pl/
Parafia św. Jana Pawła II (Radzymin) – w niedziele i uroczystości o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 19:00, https://www.youtube.com/user/janpawel2radzymin
Warszawa, Parafia Opatrzności Bożej (Warszawa-Wesoła) – niedziela, godz. 10:30, 18:00 (Msza św. z liturgią niedzielną także w sobotę o 18:00)
https://www.parafiawesola.pl/articles/koronawirus
Ząbki, Parafia p.w. Świętej Trójcy (Ząbki) – niedziela, wg ogłoszeń
https://www.facebook.com/swietatrojcazabki/ 

Dzień powszedni:
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika
 – poniedziałek-piątek, godz. 6.30
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia Bożego Ciała – sobota, godz. 7:00
https://radiowarszawa.com.pl
Warszawa, Parafia MB Anielskiej – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia Wniebowzięcia NMP (Warszawa-Zerzeń) – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Warszawa, Parafia św. Patryka (Warszawa-Gocław) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Wólka Mińska, Parafia MB Dobrej Rady (Wólka Mińska) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://parafiawolka.pl/transmisja-niedzielnej-mszy-sw/
Józefów, Parafia MB Częstochowskiej (Józefów) – poniedziałek-sobota, godz. 6.30, 8.30, 18.00
http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/
Otwock, Parafia MB Królowej Polski (Otwock-Kresy) – poniedziałek-sobota, godz. 7.00, 18.00
https://parafiaotwockkresy.pl/
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej (Pustelnik) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://parafiapustelnik.pl/index.php/parafia-sw-katarzyny-aleksandryjskiej-w-pustelniku/
Helenów, Parafia św. Faustyny (Helenów) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://faustynahelenow.pl/
Parafia św. Jana Pawła II (Radzymin) – poniedziałek-sobota, godz. 7:30, 18:00 i 19:00
https://www.youtube.com/user/janpawel2radzymin
Warszawa, Parafia Opatrzności Bożej (Warszawa-Wesoła) – poniedziałek-sobota, godz. 18.00
https://www.parafiawesola.pl/articles/koronawirus
Ząbki, Parafia p.w. Świętej Trójcy (Ząbki) – poniedziałek-sobota, godz. 18.00
https://www.facebook.com/swietatrojcazabki/

 

Diecezja włocławska

Niedziela:
Włocławek, Parafia Wniebowzięcia NMP
– niedziela, godz. 10:00
http://www.kujawy.info/
Włocławek, Parafia Wszystkich Świętych  – niedziela, godz. 12:00, 18:00
https://nadaje.com/pl/video/u/RCdVNWQ2vsXT2a9hvzEY/
Włocławek, Parafia św. Maksymiliana – godz. 18:00
https://www.facebook.com/MaksymilianWloclawek/
Licheń, Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – niedziela, godz. 7:30, 12:00, 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=5yQ_pvCaQCE
Galew, Sanktuarium Przemienienia Pańskiego – godz. 9:00, 11:30
https://www.facebook.com/groups/3345243832169679/
Bądkowo, św. Mateusza Apostoła – niedziela, godz. 11:00
https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Bw-Mateusza-w-B%C4%85dkowie-103062491100670/
Łowiczek, Świętego Krzyża – niedziela, godz. 9:00
https://www.facebook.com/parafia.lowiczek/videos/378565176360041/?vh=e&d=n
Charłupia Mała, Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej – godz. 11:00
https://www.facebook.com/SanktuariumMatkiBozejKsieznejZiemiSieradzkiej/

Dzień powszedni:
Włocławek, Parafia Wszystkich Świętych
– codziennie, godz. 11:00, 18:00
https://nadaje.com/pl/video/u/RCdVNWQ2vsXT2a9hvzEY/
Licheń, Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – codziennie, godz. 7:30, 10:00, 12:00, 16:00, 18:00 – https://www.youtube.com/watch?v=5yQ_pvCaQCE
Parafia Galew – codziennie, godz. 21:00 https://www.facebook.com/groups/3345243832169679/
Uniejów, św. Floriana – codziennie, godz. 12:00
https://pl-pl.facebook.com/parafia.uniejow/

 

Archikatedra wrocławska

Niedziela:
Radio Rodzina
(również online) – niedziela, godz. 10:00
https://www.radiorodzina.pl/

Dzień powszedni:
Radio Rodzina
(również online) – dni powszednie, godz. 6:00, 18:30
https://www.radiorodzina.pl/

 

Diecezja zamojsko-lubaczowska

Niedziela:
Krasnobród, Sanktuarium Zwiastowania NMP
– niedziela,
 godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=EPP66cSStgs&feature=emb_title
Górecko Kościelne, Parafia św. Stanisława – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00 https://www.youtube.com/channel/UCRpX7xabVEbP5snE7dcKEow/videos?view=2&flow=grid
Biłgoraj, Parafia św. Marii Magdaleny – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00  https://nadaje.com/pl/video/u/HEhjWpotkMjyl2NfpMyn/
Zamość, Parafia św. Brata Alberta – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00
http://bralbert.radiozamosc.pl
Strzyżów, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP – niedziela, godz. 8:00, 11:00, 17:00
http://strzyzow.radiozamosc.pl
Radio Zamość – niedziela, godz. 07:00, 11:00, 12:00, 18:00 https://www.radiozamosc.pl/#radio

Dzień powszedni:
Krasnobród, Sanktuarium Zwiastowania NMP
– dzień powszedni, godz. 7:00, 7:30, 17:00

https://www.youtube.com/watch?v=EPP66cSStgs&feature=emb_title
Górecko Kościelne, Parafia św. Stanisława – dzień powszedni, godz. 17:00 https://www.youtube.com/channel/UCRpX7xabVEbP5snE7dcKEow/videos?view=2&flow=grid
Biłgoraj, Parafia św. Marii Magdaleny dzień powszedni, godz. 7:00, 7:30  https://nadaje.com/pl/video/u/HEhjWpotkMjyl2NfpMyn/
Zamość, Parafia św. Brata Alberta – dzień powszedni, godz. 6:30, 7:00
http://bralbert.radiozamosc.pl
Strzyżów, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP – dzień powszedni, godz. 17:00
http://strzyzow.radiozamosc.pl
Radio Zamość – poniedziałek-piątek – godz. 06:30, 18:00
https://www.radiozamosc.pl/#radio

 

Diecezja zielonogórsko-gorzowska

Niedziela:
Gorzów Wielkopolski, Parafia Pierwszych Męczenników Polski
(w kolejne niedziele z innych kościołów) – niedziela, godz. 10.30 – TVP3 Gorzów, Radio Zachód
www.rokitno.orghttps://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – niedziela, godz. 9.00, 12.00, 15.00, 18.00, www.rokitno.org
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – niedziela, godz. 15.00
www.gazetalubuska.pl

Dzień powszedni:
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej
– poniedziałek-sobota, godz. 11:00, 18:00,
www.rokitno.orghttps://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026 

 

Ordynariat polowy

Niedziela:
Lubliniec, Parafia wojskowa – niedziela, 22 marca, godz. 10:00, 11:30
https://www.facebook.com/ParafiaWojskowaLubliniec/
Warszawa, katedra polowa Wojska Polskiego – niedziela, 22 marca, godz. 15.00, Msza św. celebrowana przez Biskupa Polowego Józefa Guzdka https://www.facebook.com/ordynariat.polowy/
https://katedrapolowa.pl/
https://ordynariat.wp.mil.pl/pl/
Wrocław, Akademia Wojsk Lądowych – niedziela, 22 marca, godz. 19.30 – Msza św. celebrowana przez ks. kpt. Maksymiliana Jezierskiego dla podchorążych AWL
https://www.facebook.com/kapelanAWL
Lubliniec, Parafia wojskowa – sobota, 21 marca, godz. 16:00
https://www.facebook.com/ParafiaWojskowaLubliniec/