(Polski) #Procesja Bożego Ciała na Twitterze i Facebooku

14-06-2017
0
907

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W uroczystość Bożego Ciała na ulice miast wychodzą kolorowe procesje. Do akcji zamieszczania na Twitterze i Facebooku zdjęć z procesji Bożego Ciała zachęca Biuro Prasowe Episkopatu. Udział w inicjatywie może wziąć każdy. Wystarczy w dniu uroczystości Bożego Ciała lub w jej oktawę zamieścić zrobione np. smartfonem zdjęcie z hashtagiem #Procesja.

 –  Akcja #Procesja na Twitterze i Facebooku to okazja, by każdy mógł podzielić się obrazami ze swoich lokalnych uroczystości oraz byśmy mogli w jednym miejscu zobaczyć fotorelacje z całej Polski. Bądźmy na procesjach Bożego Ciała, a przy okazji w mediach społecznościowych – zachęca rzecznik Episkopatu ks. Paweł Rytel-Andrianik. Prosi, by zdjęcia publikowane na Twitterze lub Facebooku oznaczać hashtagiem #Procesja. Dzięki temu będzie można łatwo odszukać i śledzić procesje z całej Polski.

Zdjęcia będą upowszechniane również na profilach prowadzonych przez Biuro Prasowe Episkopatu na Twitterze – @Episkopatnews i Facebooku – @episkopatpolski.

 BPKEP

NO COMMENTS