Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W tym projekcie chcemy z tych słów Prymasa uczynić klucz, którym będziemy otwierali dziedzictwo Prymasa, ale i serca młodych ludzi na jego osobę – mówi kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski, zapraszając na projekt “Czas to “miłość”.

Ludzie mówią: czas to pieniądz, a ja wam mówię: czas to miłość”. Te słowa kard. Stefana Wyszyńskiego stały się inspiracją dla zainicjowania niezwykłego projektu. “Czas to miłość – polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” to projekt muzyczny, realizowany przez portal Stacja7 wspólnie z Dariuszem Malejonkiem, przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury. Jest to swoisty hołd złożony przez polskich artystów Prymasowi Tysiąclecia. Do udziału zaproszono znanych, cenionych i tworzących rozmaite rodzaje muzyki polskich artystów. Projekt powstał we współpracy z Narodowym Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Do udziału w projekcie i korzystania z jego szerokich zasobów zachęca kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski. Tym projektem chcemy dotrzeć zwłaszcza do ludzi młodych, który nie mają doświadczenia spotkania z Prymasem Tysiąclecia – mówi kard. Nycz.

za: prymaswyszynski.pl

NO COMMENTS