Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Życzę, aby w Nowym Roku pokój Chrystusa zagościł w naszych sercach i w naszych rodzinach, a szczególnie na ukraińskiej ziemi, przynosząc jej mieszkańcom wytchnienie, bezpieczeństwo i ufność na lepsze jutro – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w życzeniach noworocznych.

Przewodniczący Episkopatu dodał, że wchodzimy w Nowy Rok Pański 2023 z ufnością, że Pan Bóg nie przestaje nas trzymać w swoich dłoniach. “On jest Alfą i Omegą, Panem czasów, i w Jego rękach spoczywają losy narodów i świata” – podkreślił.

BP KEP

Publikujemy pełny tekst życzeń:

Wchodzimy w Nowy Rok Pański 2023 z ufnością, że Pan Bóg nie przestaje nas trzymać w swoich dłoniach. On jest Alfą i Omegą, Panem czasów, i w Jego rękach spoczywają losy narodów i świata. Dlatego życzę, aby w tym Nowym Roku pokój Chrystusa zagościł w naszych sercach i w naszych rodzinach, a szczególnie na ukraińskiej ziemi, przynosząc jej mieszkańcom wytchnienie, bezpieczeństwo i ufność na lepsze jutro. Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi każdego dnia.