Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pod hasłem „Na wzór Oblubienicy Ducha Świętego” 2 i 3 grudnia na Jasnej Górze odbędzie się sesja misjologiczna i czuwanie Papieskiej Unii Misyjnej. Na spotkanie zaproszeni są  jej członkowie oraz wszyscy, którym jest bliskie dzieło misyjne Kościoła.

W misyjnym spotkaniu na Jasnej Górze wezmą udział m.in. bp Piotr Turzyński, ks. prof. Marek Tatar, o. prof. Leon Nieścior OMI, o. prof. Tomasz Szyszka SVD, s. Aldona Wysocka SSpS, misjonarka z Togo i ks. abp Jan Romeo Pawłowski, delegat ds. nuncjatur Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej.

– Nie może Was tam zabraknąć! Spotykamy się tam już od wielu lat i zawsze jest to niesamowite doświadczenie rozbudzania w sobie misyjnego zapału, „oddychając” powietrzem przesyconym misjologią i modlitwą – zachęcają organizatorzy czuwania. Na stronie internetowej Papieskiej Unii Misyjnej dostępny jest krótki film z osobistym zaproszeniem na to wydarzenie o. Luki Bovio IMC, sekretarza krajowego PUM.

Zobacz też:
>>Zgłoszenia udziału w wydarzeniu
>>Program