W tym projekcie chcemy z tych słów Prymasa uczynić klucz, którym będziemy otwierali dziedzictwo Prymasa, ale i serca młodych ludzi na jego osobę – mówi kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski, zapraszając na projekt “Czas to “miłość”.

Ludzie mówią: czas to pieniądz, a ja wam mówię: czas to miłość”. Te słowa kard. Stefana Wyszyńskiego stały się inspiracją dla zainicjowania niezwykłego projektu. “Czas to miłość – polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” to projekt muzyczny, realizowany przez portal Stacja7 wspólnie z Dariuszem Malejonkiem, przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury. Jest to swoisty hołd złożony przez polskich artystów Prymasowi Tysiąclecia. Do udziału zaproszono znanych, cenionych i tworzących rozmaite rodzaje muzyki polskich artystów. Projekt powstał we współpracy z Narodowym Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Do udziału w projekcie i korzystania z jego szerokich zasobów zachęca kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski. Tym projektem chcemy dotrzeć zwłaszcza do ludzi młodych, który nie mają doświadczenia spotkania z Prymasem Tysiąclecia – mówi kard. Nycz.

za: prymaswyszynski.pl

BRAK KOMENTARZY