Obchody XX Dnia Papieskiego przypadającego 11 października oraz kościelna i publiczna zbiórka na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” odbędą się z zachowaniem wymaganych prawem zasad sanitarnych – podkreślają członkowie zarządu Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia w komunikacie wydanym w związku z pytaniami o obchody Dnia Papieskiego. 

Publikujemy tekst komunikatu:

Od 10 października na terenie całego kraju wprowadzona została żółta strefa. Obchody XX Dnia Papieskiego przypadającego 11. października br. oraz kościelna i publiczna zbiórka na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” odbędą się z zachowaniem wymaganych prawem zasad sanitarnych.

Aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno stypendystów jak i Darczyńców Fundacji wolontariusze będą wyposażeni w maseczki, rękawiczki oraz środki do dezynfekcji. Będą też zachowywali dystans społeczny.

Zbiórka publiczna zostanie przeprowadzona do przygotowanych przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” kartonowych puszek kwestarskich. W kościołach będzie realizowana przy użyciu puszek parafialnych.

Zarząd Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

BRAK KOMENTARZY