Zaproszenie na XXI Targi Wydawców Katolickich

0
1103

W dniach od 20 – 22 listopada 2018 r. w godzinach od 9.00 – 18.00 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II na terenie Collegium Jana Pawła II na parterze odbywać się będą XXI Targi Wydawców Katolickich organizowane przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich wraz z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. Swój udział zapowiedziało 40 oficyn wydawniczych z całej Polski.

Targi mają być okazją dla społeczności Lublina i okolic do zapoznania się z najnowszą ofertą wydawców katolickich. Targi odbywają się pod Honorowym Patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika – Metropolity Lubelskiego, Pana Krzysztofa Żuka – Prezydenta Miasta Lublin oraz Jego Magnificencji Księdza Profesora Antoniego Dębińskiego – Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Uroczyste otwarcie Targów nastąpi w pierwszym dniu, we wtorek 20 listopada o godz. 10.00. Otwarcia dokona Ksiądz prof. dr hab. Antoni Dębiński – Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

W tym roku Targi zostaną również ubogacone koncertem – programem muzyczno- poetyckim w wykonaniu Leszka Długosza: POLONEZ LISTOPADOWY. (Wiersze i piosenki). Program ten koncentruje się wokół 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Koncert ten odbędzie się 2. dnia Targów, w piątek 21 listopada 2018 r. o godz. 19.00 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Wstęp na Targi jak i na koncert jest wolny dla publiczności.

swk / BP KEP

BRAK KOMENTARZY