Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Msza św. podczas rekolekcji kapłańskich w Nadziejewie, wizytacja kanoniczna w Krzesinach, wizyta w Domu Księży Emerytów w Poznaniu-Antoninku i Gala Banku Miłosierdzia to najbliższe wydarzenia w archidiecezji poznańskiej z udziałem abp. Stanisława Gądeckiego.

W czwartek, 5 kwietnia o godz. 18. abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański będzie przewodniczył Mszy św. dla neoprezbiterów uczestniczących w rekolekcjach kapłańskich w Nadziejewie.  Następnego dnia Metropolita Poznański zwizytuje parafię pw. Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej w Poznaniu-Krzesinach.

W sobotę, 7 kwietnia o godz. 7.30 rano abp Gądecki będzie przewodniczył Mszy św. w Domu Księży Emerytów w Poznaniu-Antoninku. Tego samego dnia, w przeddzień Niedzieli Miłosierdzia weźmie udział w Gali Banku Miłosierdzia organizowanej przez Caritas. Gala rozpocznie się o godz. 11.00.

www.archpoznan.pl/ BP KEP

Zobacz:
>>Kalendarz wydarzeń na stronie archidiecezji poznańskiej

NO COMMENTS