(Polski) Zaproszenie na spotkanie presynodalne w Poznaniu

27-05-2022

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Arcybiskup Stanisław Gądecki zaprosił wszystkich koordynatorów, moderatorów grup, osoby zaangażowane w organizację Synodu w lokalnych środowiskach oraz wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu presynodalnym. Odbędzie się ono 27 maja (piątek) o godz. 19.00 w Poznaniu.

“To będzie święto naszego Kościoła w Archidiecezji Poznańskiej, który gromadzi się razem, aby stopniowo odsłaniać nową twarz: słuchającą i rozeznającą we wspólnocie razem z Pasterzami” – czytamy w zaproszeniu Archidiecezjalnego Zespołu Synodalnego na spotkanie.

Jego celem jest również wspólna modlitwa oraz pierwsze publiczne zaprezentowanie wyników prac oraz projektu syntezy diecezjalnej. Uczestnicy spotkania będą mogli pozostawić swoje uwagi. Odbędzie się także publiczna dyskusja nad projektem syntezy i sposobami wprowadzania jej w życie.

Więcej o Synodzie

NO COMMENTS