W tym roku, już po raz czwarty z inicjatywy abp. Józefa Kupnego, metropolity wrocławskiego, delegata KEP ds. Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców na Jasnej Górze, w niedzielę, 19 czerwca spotkają się polscy przedsiębiorcy. Hasłem IV Pielgrzymki Przedsiębiorców będą słowa „W biznesie. W kryzysie. W wierze”. 

„Obecny czas stawia przed nami nowe wyzwania, dla wielu przedsiębiorców jest czasem kryzysu. Szczególnie teraz dobrze funkcjonujące firmy oraz przedsiębiorcy wrażliwi na ludzkie potrzeby mogą ukazywać głębszy sens działalności gospodarczej sprzyjającej egzystencji człowieka i jego rozwojowi. Mam nadzieję, że to spotkanie umocni nas w odwadze realizacji powołania do przedsiębiorczości” – napisał w zaproszeniu na pielgrzymkę abp Józef Kupny.

Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 10.00. Głównym punktem spotkania przedsiębiorców będzie Msza św. o godz. 12.30 w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej, podczas której będzie miał miejsce Akt zawierzenia się przedsiębiorców Bogu przez Niepokalane Serce Maryi. W programie pielgrzymki zaplanowano również świadectwa przedsiębiorców, dwugłos duszpasterzy: ks. Przemysława Króla SCJ i ks. Grzegorza Piątka SCJ oraz wystąpienia gości specjalnych: przedsiębiorcy Michała Kłoska i dziennikarza Grzegorza Górnego.

Strona pielgrzymki: https://pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl/
Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/710864386786668 (prosimy o udostępnienie)
Więcej:  https://www.ekai.pl/w-biznesie-w-kryzysie-w-wierze-iv-pielgrzymka-przedsiebiorcow-na-jasna-gore/

Duszpasterstwo Przedsiębiorców TALENT/ BP KEP

BRAK KOMENTARZY