(Polski) 13 maja: 22. Ogólnopolska Pielgrzymka Kierowców na Jasną Górę

0
199

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pod hasłem “Oddani Maryi Matce Kościoła” w sobotę, 13 maja, odbędzie się 22. Ogólnopolska Pielgrzymka Kierowców na Jasną Górę. Będzie to okazja do modlitwy za wszystkich kierowców i użytkowników dróg oraz dziękczynienia za pomoc kierowców w zakupie środków transportu na misje.

Ogólnopolską Pielgrzymkę Kierowców na Jasną Górę organizuje już po raz 22. stowarzyszenie MIVA Polska wraz z Krajowym Duszpasterstwem Kierowców. Organizatorzy zachęcają do wypraszania w czasie pielgrzymki łask bezpiecznych podróży, wzajemnej życzliwości i szacunku na drogach. “Będziemy też prosić Pana Boga, przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, o pokój na Ukrainie i na świecie” – czytamy w zaproszeniu na wydarzenie. Pielgrzymi będą też polecać Bożej opiece misjonarzy i misjonarki, podróżujących po misyjnych drogach.

Za pośrednictwem formularza na stronie www.miva.pl można zgłaszać swoje intencje modlitewne. Można też wysłać je drogą mailową na adres: biuro@miva.pl. We wszystkich polecanych intencjach pielgrzymi będą się modlić podczas Apelu Jasnogórskiego i Mszy św. o godz. 11.00 w sobotę 13 maja przed Cudownym Obrazem Matki Bożej.

BP KEP

NO COMMENTS