Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego w Polsce SAC
oraz Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski
zapraszają

7 grudnia 2021 r. (wtorek) o godz. 10.00
do Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski

na konferencję prasową prezentującą najnowsze wyniki badań
Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego
(tylko dla dziennikarzy akredytowanych)

Rocznik Statystyczny Kościoła katolickiego w Polsce „Annuarium Statisticum Ecclesia in Polonia” z danymi za 2020 r. zawiera dane dotyczące parafii, sił apostolskich, życia sakramentalnego,
poradni rodzinnych, bibliotek parafialnych, edukacji religijnej.
Osobny rozdział rocznika dotyczy wpływu epidemii na polski katolicyzm.

W konferencji wezmą udział:

ks. Wojciech Sadłoń – Dyrektor ISKK

dr Karol Kamiński – pracownik naukowy ISKK

Luiza Organek – kierownik badań ISKK

Konferencję poprowadzi ks. Leszek Gęsiak SJ,
rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.

 

Akredytacje

Prosimy o przesyłanie wniosków do 6 grudnia godz. 16.00
na adres: biuroprasowe@episkopatu

Ze względu na obostrzenia sanitarne konferencja prasowa będzie dostępna wyłącznie dla akredytowanych reporterów video i audio. Dla pozostałych akredytowanych dziennikarzy będzie udostępniony streaming.
Pytania będzie można zadawać wyłącznie w formie online.

Wejście na konferencję prasową i dostęp do streamingu tylko na podstawie wcześniejszej akredytacji. Zgłoszenia na konferencję prasową można przesyłać na adres: biuroprasowe@episkopat.pl do poniedziałku, 6 stycznia godz. 16:00.

Dokładne informacje odnośnie do miejsca konferencji prasowej i dostępu do streamingu zostaną podane akredytowanym dziennikarzom w mailu zwrotnym.

UWAGA REDAKCJE: ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne podczas całego wydarzenia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego.

Wejście osób uprawnionych na konferencję prasową będzie możliwe po uprzednim poddaniu się mierzeniu temperatury i wypełnieniu deklaracji o stanie zdrowia.

W razie pytań dziennikarze są proszeni o bezpośredni kontakt z Biurem Prasowym Konferencji Episkopatu Polski: tel. 604 904 487.

NO COMMENTS