Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wszystkim Polakom w kraju i za granicą życzę doświadczenia tej Bożej miłości, która płynie z betlejemskiego żłóbka, i dzielenia się nią z innymi – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w życzeniach z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego.

Przewodniczący Episkopatu życzył, „byśmy doświadczyli przyjścia Boga w człowieku, który jest samą Miłością”. „On nie chciał, abyśmy oddawali Mu chwałę jako Bogu dalekiemu i nieznanemu, ale stał się jednym z nas, abyśmy mogli Go poznać i odwzajemnić Jego miłość” – podkreślił abp Gądecki.

Polakom w kraju i za granicą przewodniczący KEP życzył doświadczenia Bożej miłości, płynącej z betlejemskiego żłóbka oraz dzielenia się nią z najbliższymi, z sąsiadami i wszystkimi, których spotkamy na naszej drodze.

BP KEP

Publikujemy pełny tekst życzeń:

W tę świętą Noc Bożego Narodzenia życzę, byśmy doświadczyli przyjścia Boga w człowieku, który jest samą Miłością. On nie chciał, abyśmy oddawali Mu chwałę jako Bogu dalekiemu i nieznanemu, ale stał się jednym z nas, abyśmy mogli Go poznać i odwzajemnić Jego miłość.

Wszystkim Polakom w kraju i za granicą życzę doświadczenia tej Bożej Miłości, która płynie z betlejemskiego żłóbka i dzielenia się nią z najbliższymi, z sąsiadami i wszystkimi, których spotkamy na naszej drodze. Błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego!