Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Otwórzmy się na miłość Boga i na Jego obecność w nas i pośród nas, byśmy mogli zaznać prawdziwej radości i pokoju z Jego przyjścia – powiedział sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski bp Artur G. Miziński w życzeniach z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Bp Miziński zaznaczył, że „Wszechmocny Bóg, który zechciał uniżyć się przychodząc na świat w ludzkiej naturze, ukazał nam, jak wielką miłością darzy ludzi”.

„On, który jest Panem wszechświata i historii, narodził się jako bezbronne Dziecię w Betlejem, oddając się w nasze ręce. Chciał przez to ukazać, jak bardzo nas kocha i jak bardzo pragnie, byśmy przyjęli Go do swoich serc, rodzin, narodów. On pragnie być pośród nas, wspierając nas w ziemskiej pielgrzymce” – podkreślił Sekretarz Generalny Episkopatu.

„Otwórzmy się na Jego miłość i na Jego obecność w nas i pośród nas, byśmy mogli zaznać prawdziwej radości i pokoju z Jego przyjścia” – zachęcił bp Miziński.

BP KEP