W związku z ogłoszeniem nowych obostrzeń sanitarnych zapraszamy na briefing prasowy Rzecznika Konferencji Episkopatu Polski ks. Leszka Gęsiaka SJ.

Briefing odbędzie się w piątek, 26 marca 2021 r. o godz. 10:00 w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie.

Ze względu na obostrzenia sanitarne briefing zorganizowany zostanie w przestrzeni otwartej, która będzie dostępna wyłącznie dla akredytowanych reporterów foto i video. Dla pozostałych akredytowanych dziennikarzy będzie udostępniony streaming. Pytania będzie można zadawać wyłącznie w formie online.

Wejście na briefing i dostęp do streamingu tylko na podstawie wcześniejszej akredytacji. Zgłoszenia na briefing można przesyłać na adres: biuroprasowe@episkopat.pl do piątku, 26 marca godz. 8:00.

Dokładne informacje odnośnie do miejsca briefingu, a także dostępu do streamingu, zostaną podane akredytowanym dziennikarzom w mailu zwrotnym.

UWAGA REDAKCJE: ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne podczas całego wydarzenia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego.

Wejście osób uprawnionych na briefing będzie możliwe po uprzednim poddaniu się mierzeniu temperatury i wypełnieniu deklaracji o stanie zdrowia.

W razie pytań dziennikarze są proszeni o bezpośredni kontakt z Biurem Prasowym Konferencji Episkopatu Polski: tel. 604 904 487.

BP KEP