Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W związku z ogłoszeniem nowych obostrzeń sanitarnych zapraszamy na briefing prasowy Rzecznika Konferencji Episkopatu Polski ks. Leszka Gęsiaka SJ.

Briefing odbędzie się w piątek, 26 marca 2021 r. o godz. 10:00 w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie.

Ze względu na obostrzenia sanitarne briefing zorganizowany zostanie w przestrzeni otwartej, która będzie dostępna wyłącznie dla akredytowanych reporterów foto i video. Dla pozostałych akredytowanych dziennikarzy będzie udostępniony streaming. Pytania będzie można zadawać wyłącznie w formie online.

Wejście na briefing i dostęp do streamingu tylko na podstawie wcześniejszej akredytacji. Zgłoszenia na briefing można przesyłać na adres: biuroprasowe@episkopat.pl do piątku, 26 marca godz. 8:00.

Dokładne informacje odnośnie do miejsca briefingu, a także dostępu do streamingu, zostaną podane akredytowanym dziennikarzom w mailu zwrotnym.

UWAGA REDAKCJE: ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne podczas całego wydarzenia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego.

Wejście osób uprawnionych na briefing będzie możliwe po uprzednim poddaniu się mierzeniu temperatury i wypełnieniu deklaracji o stanie zdrowia.

W razie pytań dziennikarze są proszeni o bezpośredni kontakt z Biurem Prasowym Konferencji Episkopatu Polski: tel. 604 904 487.

BP KEP