Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

“Pod Twoją obronę! Zawierzam Tobie moją firmę” to hasło przewodnie II Ogólnopolskiej Pielgrzymki Przedsiębiorców MMSP, Pracodawców, Samozatrudnionych i Freelancerów na Jasną Górę, która odbędzie się 4 października 2020 r. W ubiegłym roku wzięło w niej udział prawie 300 osób.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy prowadzą swoje firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę. Zaproszeni są także freelancerzy i przedstawiciele wolnych zawodów.

„Spotykamy się w szczególnej sytuacji, po doświadczeniu +wielkiego zatrzymania+, które wymusiło tak wiele zmian w naszych zachowaniach, skłoniło do zrewidowania wielu spraw i w wielu wypadkach spowodowało wielkie problemy ekonomiczne. Stając wobec nowych wyzwań, będziemy mogli zawierzyć życie i działalność biznesową Bogu przez wstawiennictwo Maryi” – napisał abp Józef Kupny, przewodniczący Rady ds. Społecznych Konferencji Episkopatu Polski, w zaproszeniu skierowanym do przedsiębiorców.

Podczas spotkania przewidziane są wystąpienia gości: ks. Wojciecha Węgrzyniaka, biblisty, wykładowcy na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, i Jacka Krzemińskiego, dziennikarza ekonomicznego i publicysty. W programie przewidziane są również świadectwa przedsiębiorców.

Uczestnicy pielgrzymki wezmą udział we Mszy Świętej w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej, gdzie odbędzie się też akt zawierzenia przedsiębiorców Bogu przez Niepokalane Serce Maryi.

Rejestracja i szczegółowy program pielgrzymki: www.pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl