Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W związku z 396. Zebraniem Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski, które odbędzie się na Jasnej Górze w dniach 20-21 listopada 2023 roku, planowane są następujące spotkania z dziennikarzami:

20 listopada (poniedziałek) godz. 10:40 – briefing przed rozpoczęciem Zebrania Plenarnego. Briefing potrwa ok. 15 min. Wezmą w nim udział bp Artur G. Miziński, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski, i ks. Leszek Gęsiak SJ, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski. W czasie briefingu nie są przewidziane pytania dziennikarzy. Po briefingu będzie możliwość przejścia na salę obrad w celu zrobienia zdjęć.

21 listopada (wtorek) godz. 14:30 – konferencja prasowa po zakończeniu obrad.

Wejście na briefing i konferencję prasową będą możliwe tylko na podstawie wcześniejszej akredytacji. Zgłoszenia (imię, nazwisko, zdjęcie/skan legitymacji prasowej) można przesyłać na adres: biuroprasowe@episkopat.pl do wtorku, 21 listopada, do godz. 14:00. 

Dokładne informacje odnośnie do miejsca briefingu i konferencji prasowej zostaną podane akredytowanym dziennikarzom w mailu przed tymi spotkaniami.

W razie pytań dotyczących obrad biskupów dziennikarze są proszeni o kontakt z Biurem Prasowym Konferencji Episkopatu Polski: tel. 604 904 487.

BP KEP

Zobacz też:

Tematyka obrad