W czwartek, 21 kwietnia o godz. 10:00 w Sekretariacie KEP (Warszawa, Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 6) odbędzie się kolejne spotkanie prasowe ks. Leszka Gęsiaka SJ, rzecznika KEP z akredytowanymi dziennikarzami. Mogą w nim wziąć udział również dziennikarze bez stałych akredytacji – po uprzednim zgłoszeniu i przyznaniu jednorazowej akredytacji.

Gośćmi specjalnymi najbliższego spotkania będą ks. Maciej Będziński, dyrektor krajowy Papieskich Dzieł Misyjnych (PDM) w Polsce, który przedstawi przypadające w 2022 roku jubileusze oraz najważniejsze inicjatywy Papieskich Dzieł Misyjnych, w tym o akcję „Dzieci komunijne – dzieciom misji” oraz ks. Przemysław Śliwiński, rzecznik Archidiecezji Warszawskiej, który zaprezentuje plan obchodów dziękczynienia za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego.

Dziennikarzy, którzy posiadają stałą akredytację KEP, prosimy o potwierdzenie możliwości wzięcia udziału w spotkaniu do środy, do godz. 16:00.

Pozostałych dziennikarzy prosimy o przesłanie zgłoszenia akredytacyjnego wraz ze skanem aktualnej legitymacji prasowej na adres biuroprasowe@episkopat.pl do środy, do godz.15:00.

Gdyby chcieli Państwo podjąć dodatkowe tematy podczas spotkania z Rzecznikiem, prosimy o przesłanie ich do Biura Prasowego KEP do środy, do godz. 15.00.

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji – biuroprasowe@episkopat.pl | +48 604 904 487.

Miło nam też poinformować, że w związku ze zniesieniem obostrzeń dotyczących limitu osób o stałą akredytację na spotkania z Rzecznikiem KEP może ubiegać się więcej niż jedna osoba z Redakcji.

Z wyrazami szacunku
Biuro Prasowe KEP

BRAK KOMENTARZY