W sobotę 9 kwietnia, w godzinach od 15.00 do 18.00 (czasu polskiego) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu: Kongres Młodzieży Polonijnej online! Tym razem poświęcone zostanie sakramentowi pokuty i pojednania i odbędzie się pod hasłem: „Idź w pokoju”. Gościem specjalnym będzie ks. Piotr Jarosiewicz, duszpasterz młodzieży i asystent diecezjalny KSM, który przybliży główny temat spotkania, a także odpowie na pytania uczestników.

Gościem specjalnym Kongresu będzie ks. Piotr Jarosiewicz, duszpasterz młodzieży i Asystent Diecezjalny KSM, który przybliży główny temat spotkania, a także odpowie na nasze pytania.

W czasie spotkania odbędzie się również podziękowanie bp. Wiesławowi Lechowiczowi za zorganizowanie Kongresów Młodzieży Polonijnej i jego posługę. Jednocześnie zostanie powitany nowy Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej – bp. Piotr Turzyński.

Podczas Kongresu odbędzie się także modlitwa o pokój w Ukrainie. Drogę Krzyżową o godz. 17.00 poprowadzi młodzież z Ukrainy. Zapraszamy Was, a także Waszych przyjaciół i znajomych, stwórzmy most modlitewny w intencji pokoju na Ukrainie. Jeśli nie możesz uczestniczyć w całym spotkaniu Kongresu Młodzieży Polonijnej – Bądź z nami na modlitwie!”

 Zapisy na Kongres za pomocą formularza 

Więcej informacji: facebook.com/kongresMlodziezyPolonijnej

www. emigracja.episkopat.pl 

RELACJE Z WCZEŚNIEJSZYCH KONGRESÓW

Biuro Delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej / BP KEP