W związku z 392. Zebraniem Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski, które będzie miało miejsce w Zakopanem (Centrum Formacyjno-Szkoleniowe „Księżówka”, al. Przewodników Tatrzańskich 2) w dniach 6-7 czerwca 2022 roku, planowane są następujące spotkania z dziennikarzami:

6 czerwca (poniedziałek) godz. 10.45 – briefing przed rozpoczęciem Zebrania Plenarnego z udziałem Sekretarza Generalnego KEP bp. Artura G. Mizińskiego i Rzecznika KEP ks. Leszka Gęsiaka SJ;

7 czerwca (wtorek) godz. 13.45 – konferencja prasowa po zakończeniu obrad.

Wejście na briefing i konferencję prasową będą możliwe tylko na podstawie wcześniejszej akredytacji. Zgłoszenia (imię, nazwisko, zdjęcie/skan legitymacji prasowej) można przesyłać na adres: biuroprasowe@episkopat.pl do niedzieli, 5 czerwca, do godz. 20:00. Dziennikarze posiadający stałą akredytację Biura Prasowego Konferencji Episkopatu Polski proszeni są jedynie o potwierdzenie swojej obecności.

Dokładne informacje odnośnie do miejsca briefingu i konferencji prasowej zostaną podane akredytowanym dziennikarzom w mailu przed tymi spotkaniami.

W razie pytań dotyczących obrad biskupów dziennikarze są proszeni o kontakt z Biurem Prasowym Konferencji Episkopatu Polski: tel. 604 904 487.

BP KEP

Zobacz też:

Tematyka obrad

Informacje organizacyjne dla mediów – Msza św. pod Wielką Krokwią (Archidiecezja Krakowska)