Życzę, aby w Nowym Roku pokój Chrystusa zagościł w naszych sercach i w naszych rodzinach, a szczególnie na ukraińskiej ziemi, przynosząc jej mieszkańcom wytchnienie, bezpieczeństwo i ufność na lepsze jutro – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w życzeniach noworocznych.

Przewodniczący Episkopatu dodał, że wchodzimy w Nowy Rok Pański 2023 z ufnością, że Pan Bóg nie przestaje nas trzymać w swoich dłoniach. „On jest Alfą i Omegą, Panem czasów, i w Jego rękach spoczywają losy narodów i świata” – podkreślił.

BP KEP

Publikujemy pełny tekst życzeń:

Wchodzimy w Nowy Rok Pański 2023 z ufnością, że Pan Bóg nie przestaje nas trzymać w swoich dłoniach. On jest Alfą i Omegą, Panem czasów, i w Jego rękach spoczywają losy narodów i świata. Dlatego życzę, aby w tym Nowym Roku pokój Chrystusa zagościł w naszych sercach i w naszych rodzinach, a szczególnie na ukraińskiej ziemi, przynosząc jej mieszkańcom wytchnienie, bezpieczeństwo i ufność na lepsze jutro. Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi każdego dnia.