W związku z 391. Zebraniem Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski, które będzie miało miejsce w Warszawie (UKSW, ul. Wóycickiego 1/3) w dniach 14-15 marca 2022 r., planowane są następujące spotkania z dziennikarzami:

14 marca (poniedziałek) godz. 10.45 – briefing przed rozpoczęciem Zebrania Plenarnego z udziałem rzecznika KEP ks. Leszka Gęsiaka SJ

15 marca (wtorek) godz. 14.30 – konferencja prasowa po zakończeniu obrad.

Ze względu na obostrzenia sanitarne nie będzie możliwe wejście reporterów foto i video na salę obrad. Wejście na briefing i konferencję prasową oraz dostęp do streamingu z konferencji prasowej będą możliwe tylko na podstawie wcześniejszej akredytacji. Zgłoszenia (imię, nazwisko, zdjęcie/skan legitymacji prasowej)  można przesyłać na adres: biuroprasowe@episkopat.pl do niedzieli, 13 marca, do godz. 20:00. Dziennikarze posiadający stałą akredytację Biura Prasowego Konferencji Episkopatu Polski proszeni są jedynie o potwierdzenie swojej obecności.

Dokładne informacje odnośnie do miejsca briefingu i konferencji prasowej, a także dostępu do streamingu, zostaną podane akredytowanym dziennikarzom w mailu zwrotnym.

UWAGA REDAKCJE: ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne podczas całego wydarzenia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego. W razie pytań dotyczących obrad biskupów dziennikarze są proszeni o kontakt z Biurem Prasowym Konferencji Episkopatu Polski: tel. 604 904 487.

BP KEP

Zobacz też: Tematyka obrad

BRAK KOMENTARZY