Program 1 Polskiego Radia
piątek, godz. 18.30 – https://www.polskieradio.pl/7,Jedynka
Radio Maryja
Po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 – https://www.radiomaryja.pl
Radio Jasna Góra
godz. 16:45, 23:00 – https://www.radiojasnagora.pl

 

Archidiecezja białostocka
Białystok, kaplica Domu Biskupiego – piątek, godz. 17:00 – https://www.youtube.com/watch?v=PtnUapf25fM

 

Diecezja bydgoska
Bydgoszcz, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
piątek, godz. 16.30, 17.30. – http://mbf.bydgoszcz.pl/transmisja-na-zywo-z-kosciola/
Górka Klasztorna, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
piątek, godz. 18:00 – https://gorkaklasztorna.com/live-tv

 

Archidiecezja częstochowska
Radio Fiat
piątek, godz. 21.30 – http://fiat.fm
Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów
codziennie, godz. 16:45 – https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg
Częstochowa, Parafia św. Floriana Męczennika
piątek, godz. 16:45 – https://www.youtube.com/channel/UCRy_7cAQP9-R6Uy9q4P-csw

 

Diecezja drohiczyńska
Drohiczyn, Kaplica Wyższego Seminarium Duchownego – piątek, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UC8buUTEGKVCHg9YTFA4n9PQ
Bielsk Podlaski, Parafia Matki Bożej z Góry Karmel (dla duszpasterstwa
młodzieży) piątek, godz. 20:00 – https://www.facebook.com/groups/414092562623949/

 

Diecezja ełcka
Radio 5 
– piątek, godz. 19:00 – https://radio5.com.pl

 

Archidiecezja gdańska
Gdańsk, Parafia pw. św. Ojca Pio
godz. 8:00, 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UCAQ-L1vNyZSRK7GLNpOb-qA

 

Diecezja gliwicka
Gliwice, Parafia Katedralna pw. św. Piotra i Pawła
piątek, godz. 18:00 – http://www.eimperium.pl/live/
Gliwice, Parafia pw. św. Jacka
czwartek, godz. 17:15 – https://swjacek-gliwice.pl/dla-dzieci-i-mlodziezy
Zabrze Rokitnica, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – piątek, po Mszy Świętej o godz. 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=PT3hIW3k71s&feature=youtu.be

 

Archidiecezja gnieźnieńska
Kaplica w Domu arcybiskupów gnieźnieńskich
– Droga Krzyżowa z abp. Wojciechem Polakiem, piątek, 20:10 – https://www.youtube.com/watch?v=b8R-Nb2Ycek&feature=youtu.be
Murowana Goślina, Parafia pw. Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa
piątek, godz. 18:30 – https://www.facebook.com/parafiaNAJCHmg/
Strzelno, Parafia pw. Świętej Trójcy
piątek, godz. 17:30 – https://www.facebook.com/Parafia-pw-%C5%9Bw-Tr%C3%B3jcy-w-Strzelnie-903930066352804/
Pieranie, Sanktuarium MB Łaskawej
piątek, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UCppEB3QcQ2ECS35KHNes1dQ

 

Diecezja kaliska
Ostrów Wielkopolski, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
piątek, 19:30 – http://www.radiorodzina.kalisz.pl
Ostrów Wielkopolski, parafia Konkatedralna pw. św. Stanisława Biskupa i​ ​Męczennika
piątek, godz. 19:00 – https://konkatedra-ostrowwlkp.pl/na-zywo, https://facebook.com/Konkatedra

 

Archidiecezja katowicka
Łaziska Górne, parafia Matki Bożej Królowej Różańca Świętego,  piątek, godz. 15
https://www.youtube.com/channel/UCn63g6ztxio9gHeA_e8D2jA
Żory, parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, piątek, godz. 17, 1) https://www.facebook.com/pg/stanislaw.zory/live  2)  https://www.youtube.com/channel/UCzCFupnN6uawrweu7SjHOLw
Tychy, parafia bł. Karoliny, piątek, godz. 17.15, https://www.facebook.com/studencikarolina/
Dębieńsko, parafia św. Jerzego, piątek, godz. 16.45, https://www.facebook.com/pages/category/Religious-Organization/Jerzyk-Parafia-%C5%9Bw-Jerzego-w-D%C4%99bie%C5%84sku-1374498742827082/
Katowice, parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła, piątek, godz. 17.45, https://www.facebook.com/parafiapiotripawel/
Ornontowice, parafia św. Michała Archanioła, piątek, godz. 17.40, https://www.youtube.com/channel/UCQY6sIkrz7N_SrQZPV_EApQ
Mikołów, parafia św. Wojciecha, piątek, godz. 17.30, http://www.bazylikamikolow.pl
Ruda Śląska-Wirek, parafia św. Wawrzyńca i św. Antoniego, godz. 17.15, https://www.youtube.com/watch?v=jHHxDf-RnVQ
Chwałowice, sanktuarium św. Teresy od Dzieciątka Jezus, piątek, godz. 18, https://www.facebook.com/Sanktuarium-%C5%9Bw-Teresy-od-Dzieci%C4%85tka-Jezus-w-Rybniku-Chwa%C5%82owicach-111275043637543/?modal=admin_todo_tour
Żory, parafia Miłosierdzia Bożego, piątek, godz. 17.15, https://www.facebook.com/zorymb/
Piekary Śląskie, parafia Świętej Rodziny, piątek, godz. 19, https://www.youtube.com/channel/UC7GkQsOhX-a_BkyU51Y2fRA?fbclid=IwAR0FCD3BuHrJp1DCp22o7U34M3X08QhnlJSNTX_pdAfJYfFQlin8I8SbJHU
Mysłowice-Brzęczkowice, parafia Matki Bożej Bolesnej, piątek, godz. 17.15, https://www.facebook.com/MBBBRZECZKOWICE
Katowice, parafia NSPJ i św. Jana Bosko, piątek, godz. 17, https://www.youtube.com/results?search_query=nspj+katowice

 

Diecezja kielecka
Koszyce, Parafia pw. św. Marii Magdaleny
piątek, godz. 17:15 – http://parafiakoszyce.pl/transmisja-online/
Kazimierza Wielka, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
piątek, godz. 17:15, 19:00 – http://kazimierza.aztv.pl/kazimierza.php

 

Archidiecezja krakowska
Kalwaria Zebrzydowska
od poniedziałku do soboty, po Mszy Świętej o godz. 17:00 – https://www.youtube.com/channel/UCPaeCakVviK0hmDEl-3yGsg
Kalwaria Zebrzydowska
niedziela, po Mszy Świętej o godz. 13:00 – https://www.youtube.com/channel/UCPaeCakVviK0hmDEl-3yGsg
Ludźmierz, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala
niedziela,  po Mszy Świętej o godz. 11:00 – http://www.mbludzm.pl/trasmisja-na-zywo
Ludźmierz, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala
piątek, godz. 20:00 – http://www.mbludzm.pl/trasmisja-na-zywo

 

Diecezja legnicka
Legnica, Kaplica domu parafialnego Katedry
piątek, godz. 20,30 – http://www.katedra.legnica.pl/rozaniec/
Bolesławiec, Parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
piątek, godz. 17.00 – http://bozecialo.wboleslawcu.pl/ 
Prochowice, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela Prochowice
piątek, godz. 17.15 –https://www.facebook.com/parafiaprochowice/videos/913537209069267/

 

Archidiecezja lubelska
Bychawa, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela
piątek, godz. 17:00 – http://parafia-dys.pl/Transmisja-on-line.php
Lublin, Parafia pw. Chrystusa Króla
piątek, godz. 18:30 – https://www.youtube.com/channel/UCeSoIEtteLzoeMj1cmv2MOQ
Lublin, Parafia pw. Dobrego Pasterza
piątek, godz. 9:30, 16:30 (dla dzieci), 17:30, 20:00  – http://lublin.scj.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=105
Lublin, Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
piątek, godz. 16:30 (dla dzieci), 17:15, 19:00 (dla młodzieży)  – https://youtu.be/ElUPWR49opo
Lublin, Parafia pw. św. Brata Alberta (OO. Bernardyni)
codziennie (oprócz czwartków), godz. 17:30, piątek – godz. 19:30 – https://www.youtube.com/channel/UCOrA85xULjam4i82uLS_w7w/live
Lublin, Kościół akademicki KUL
piątek – godz. 18:00 – https://www.kul.pl/kosciol-akademicki-online,17245.html
Lublin, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy
piątek – godz. 17:30 – http://mbnplublin.pl/transmisja-live/l

 

Diecezja łomżyńska
Radio Nadzieja
piątek, godz. 18:30 – https://radionadzieja.pl

 

Archidiecezja łódzka
Kaplica prywatna arcybiskupa Grzegorza Rysia – piątek, godz. 18:30
https://www.youtube.com/channel/UC3pLnmhjAVRYIhohKRMhbqA
https://www.archidiecezja.lodz.pl/
Łódź – Parafia Najświętszej Eucharystii Łódź – piątek, godz. 17:30
https://www.facebook.com/Eucharystia/

 

Diecezja opolska
Opole, Parafia Katedralna p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
piątek, godz. 17:45 – http://doxa.fm
Głogówek, Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła – piątek, 18.00 – https://www.youtube.com/user/ParochieGlogoviensis/live/

 

Diecezja pelplińska
Orlik, Siostry Franciszkanki od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej
piątek, godz. 16.00 (dla dzieci) – https://www.youtube.com/channel/UCZ99wVW_lGv05b1wljSZUHA
Pelplin, Kościół Bożego Ciała
piątek, godz. 18:00 (dla dorosłych) – http://radioglos.pl
Pelplin, Wyższe Seminarium Duchowne
piątek, godz. 19:00 (dla młodzieży)- https://www.youtube.com/channel/UCZ99wVW_lGv05b1wljSZUHA

 

Diecezja płocka
Ciechanów, Parafia pw. św. Józefa – piątek, godz. 17:00 – Katolickie Radio Diecezji Płockiej
www.youtube.com/krdptv, www.facebook.com/krdpfm/, www.krdp.fm – zakładka  słuchaj

 

Archidiecezja poznańska
Radio Emaus – piątek, godz. 21.00 – rozważania prowadzone przez kleryków Arcybiskupiego Seminarium Duchownego – http://radioemaus.pl/
Poznań, parafia pw. Chrystusa Odkupiciela, piątek,  godz. 19  – www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Poznań, parafia Chrystusa Sługi – piątek, godz. 20.30 – transmisja Różańca i Drogi Krzyżowej – https://tiny.pl/tz9gf
Poznań, Parafia św. Jakuba Większego Apostoła – piątek, godz. 19:00 – https://www.facebook.com/Jakubwiekszyapostol/
Poznań, parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty – Droga Krzyżowa dla dzieci… kontynuacja, piątek  – https://www.facebook.com/swjanapostol
Poznań, parafia św. Jana Bosko –  piątek, godz. 19.30 – https://www.facebook.com/salezjanie.poznan
Poznań, parafia pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana – piątek, godz. 17.15 – https://www.facebook.com/florianpoznan/
Poznań, parafia Nawiedzenia NMP w Poznaniu – piątek, godz. 16:30 – https://www.facebook.com/pages/category/Catholic-Church/Parafia-pw-Nawiedzenia-NMP-277643082305793/
Poznań, parafia św. Stanisława Kostki – piątek, godz. 20.00 – https://www.facebook.com/Parafia-pw-%C5%9Bw-Stanis%C5%82awa-Kostki-w-Poznaniu-645997795499493/
Poznań, parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela  – piątek, godz. 15.00 – Droga Krzyżowa z kaplicy Sióstr Misjonarek – www.facebook.com/parafiamorasko
Poznań, parafia Świętej Rodziny – piątek, godz. 15.00 – https://www.youtube.com/watch?v=7oqBbeDCWM4
Bojanowo, parafia Najświętszego Serca Jezusa – piątek, godz. 20.00 (po różańcu)- https://www.facebook.com/ParafiaBojanowo
Czarnków, parafia św. Marii Magdaleny – piątek, godz.  19.55 – https://www.facebook.com/parafia-%C5%9Bw-Marii-Magdaleny-w-Czarnkowie-196346607114141/
Kamionki, parafia pw. św. Matki Teresy z Kalkuty –  godz. 19.00 – https://www.youtube.com/watch?v=fm58Nbe5_Sw&fbclid=IwAR3DA-fcZT4_ob2CUaG9LLXHlHq4_syVbL-mFKdm-ObbqEekkisG-QGAek8
Komorniki, parafia pw. św. Andrzeja Apostoła –  godz. 17.00 – www.facebook.com/sw.AndrzejAp/
Kostrzyn, parafia pw. bł. Jolanty – piątek, godz. 19:30 –  https://bjolanta.pl/transmisje/
Leszno, parafia św. Jana Chrzciciela – piątek, godz. 19:00 – https://www.facebook.com/swjanleszno/
Leszno, św. Józef – piątek, godz. 20:00 – https://www.youtube.com/channel/UCS5x2sQZRppPkyc-HIaUAKQ
Rydzyna, parafia św. Stanisława Bpa – 3 kwietnia, godz. 20.00 – https://www.youtube.com/channel/UCbUeBOmgfUkYtZMhesuEmTg
Swarzędz, parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela – piątek, godz. 19:15 – http://transmisja.chjz.pl/
Szamotuły, parafia pw. Świętego Krzyża – piątek, godz. 18.00 – http://parafiaswkrzyz.pl/radio/
Śrem, parafia Matki Bożej Wniebowziętej – piątek, godz. 15:00 –  https://www.facebook.com/FaraSremska/

Diecezja radomska
Radio Plus Radom (90,7; 94; 97,9 FM)
piątek, godz. 19:10 – http://radioplus.com.pl/posluchaj
Radom, Duszpasterstwo Akademickie
Indywidualna Wirtualna Droga Krzyżowa – https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom-1564979120415448/
Starachowice, Parafia pw. Św. Trójcy
piątek, godz. 16:30 – https://www.facebook.com/ParafiawRynku
Radom, Parafia pw. św. Stefana
piątek, godz. 18:30 – https://www.facebook.com/sw.stefan/
Końskie, Kolegiata pw. św. Mikołaja
piątek, godz. 16:30 – https://www.youtube.com/channel/UCMJs_j8qXpDnoVSQ3amkgHg

 

Diecezja sandomierska
Sandomierz, Parafia pw. św. Józefa
piątek, godz. 17.15 – https://www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL/#
Stalowa Wola, Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici)
piątek, godz. 7.30, 17.15
https://www.youtube.com/channel/UCrX0Pg1ZrbtLCvRXq6gREWw
Raniżów, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP
piątek, godz. 16.30
https://www.youtube.com/user/ParafiaRanizow

 

Diecezja siedlecka
Radio Podlasie – piątek, godz. 15.30
https://www.radiopodlasie.pl

 

Diecezja sosnowiecka
Radio eM
piątek, godz. 17:15 – https://www.radioem.pl

 

Archidiecezja szczecińsko-kamieńska
Szczecin, Bazylika archikatedralna św. Jakuba – codziennie, godz. 11:30, ok. 18:45 (po Mszy Świętej) – https://youtu.be/nAxKBeTQ-9Q

 

Diecezja tarnowska
Radio Dobra Nowina Małopolska i Radio Dobra Nowina Nowy Sącz
piątek, godz. 17:10, 23:00, Sobota, godz. 23:00 – http://www.rdn.pl

 

Diecezja toruńska
Facebook Diecezji toruńskiej
piątek, godz. 15.00 – https://www.facebook.com/diecezjatorun
Boleszyn, Parafia pw. św. Marcina
piątek, godz. 16.30 – https://www.facebook.com/MaryjnyBoleszyn
Chełmża, Parafia pw. św. Mikołaja
piątek, godz. 18.00 – https://www.facebook.com/parafiachelmza/

 

Archidiecezja warmińska
Olsztyn, Konkatedra św. Jakuba
– piątek o godz. 17:00
https://www.facebook.com/katedra.olsztyn/
Olsztyn, Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży – piątek godz. 21:00
https://pl-pl.facebook.com/MlodziWarmii/
Bartoszyce, Parafia św, Jana Apostoła i Ewangelisty w Bartoszycach – piątek godz. 17:15 https://pl-pl.facebook.com/farabartoszyce

 

Archidiecezja warszawska
Warszawa, Kaplica domowa Sanktuarium i parafia św. Andrzeja Boboli na Mokotowie
piątek, godz. 17:00 – http://www.rakowiecka.jezuici.pl/
Warszawa, Parafia pw. św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej
poniedziałek-piątek, godz. 17:30 – https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/

 

Diecezja warszawsko-praska
Droga Krzyżowa z bp. Markiem Solarczykiem – piątek, 19:00 – https://www.facebook.com/bpmsolarczyk/
Warszawa, Parafia katedralna św. Floriana i św. Michała Archanioła
piątek, godz. 17.00 – Radio Warszawa – https://radiowarszawa.com.pl
Warszawa-Zerzeń, Parafia Wniebowzięcia NMP
piątek, godz. 17.00 (z rozważaniami dla dzieci), 18.30 (z rozważaniami dla dorosłych) – http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej
piątek, godz. 18:00 – http://parafiapustelnik.pl/index.php/parafia-sw-katarzyny-aleksandryjskiej-w-pustelniku/

 

Diecezja włocławska
Włocławek, Parafia pw. Wszystkich Świętych
piątek, godz. 17.30 – https://nadaje.com/pl/video/u/RCdVNWQ2vsXT2a9hvzEY/
Uniejów, Parafia pw. św. Floriana
piątek, godz. 17.00 – https://pl-pl.facebook.com/parafia.uniejow/
Łowiczek, Parafia pw. Świętego Krzyża
piątek, godz. 8.30 – https://www.facebook.com/240053473413991/posts/661782391241095/?d=n

 

Diecezja wrocławska
Radio Rodzina
piątek,  godz. 19.00 – https://www.radiorodzina.pl/

 

Diecezja zamojsko-lubaczowska
Krasnobród, Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
piątek, godz. 16.00 – https://www.krasnobrod-sanktuarium.pl/

 

Diecezja zielonogórsko-gorzowska
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej
piątek, godz. 17.30 – www.rokitno.org

 

Ordynariat polowy
20 marca 2020 r.
Lubaniec, Parafia wojskowa bł. Piotra Jerzego Frassati
21.03.2020, godz. 16:30 – https://www.facebook.com/ParafiaWojskowaLubliniec/
Katedra Polowa Wojska Polskiego pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski 21.03.2020, godz. 17.15 – https://katedrapolowa.pl 
Żagań, Parafia Wojskowa pw. Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego
21.03.2020, godz. 17.30 – https://www.facebook.com/parafia.wojskowa.zagan/