Zapraszam serdecznie do udziału w pielgrzymce wszystkie małżeństwa i rodziny, aby wspólnie zawierzyć siebie, swoje troski, opiece Matki Bożej oraz odnowić przyrzeczenia małżeńskie – pisze w zaproszeniu na 34. Ogólnopolską Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę ks. Przemysław Drąg, dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin.

Ks. Drąg zachęca do wzięcia udziału w rozpoczynającej się pielgrzymce, wszystkich zaś, którzy nie będą mogli przyjechać na Jasną Górę zaprasza do zawierzenia Matce Bożej  swych rodzin i umocnienia ich poprzez odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w swoich parafiach.

Publikujemy pełną treść Prośby Dyrektora Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin:

Prośba
Dyrektora Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin
o odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w parafiach
w niedzielę 23 września 2018 r. 

W najbliższą sobotę i niedzielę (22-23 września) pod hasłem:.”Rodzina Bogiem silna, mocą swego narodu”, odbędzie się 34. Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Podczas pielgrzymki małżeństwa i rodziny z całej Polski odnowią przyrzeczenia małżeńskie oraz zawierzą wszystkie swoje sprawy Matce Bożej Częstochowskiej. 

Zapraszam serdecznie do udziału w pielgrzymce wszystkie małżeństwa i rodziny, aby wspólnie zawierzyć siebie, swoje troski, opiece Matki Bożej oraz odnowić przyrzeczenia małżeńskie. 

Tych, którzy nie mogą wziąć udziału w pielgrzymce, zachęcam do uczestnictwa duchowego i łączenia się z nami w modlitwie.

Proszę, aby duszpasterze w niedzielę (23 września), podczas Mszy Świętych, zgromadzili małżeństwa sakramentalne oraz przeprowadzili obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. 

Z modlitwą
ks. Przemysław Drąg

Dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin

20 września 2018 r., Warszawa

BRAK KOMENTARZY