W związku z 396. Zebraniem Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski, które odbędzie się na Jasnej Górze w dniach 20-21 listopada 2023 roku, planowane są następujące spotkania z dziennikarzami:

20 listopada (poniedziałek) godz. 10:40 – briefing przed rozpoczęciem Zebrania Plenarnego. Briefing potrwa ok. 15 min. Wezmą w nim udział bp Artur G. Miziński, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski, i ks. Leszek Gęsiak SJ, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski. W czasie briefingu nie są przewidziane pytania dziennikarzy. Po briefingu będzie możliwość przejścia na salę obrad w celu zrobienia zdjęć.

21 listopada (wtorek) godz. 14:30 – konferencja prasowa po zakończeniu obrad.

Wejście na briefing i konferencję prasową będą możliwe tylko na podstawie wcześniejszej akredytacji. Zgłoszenia (imię, nazwisko, zdjęcie/skan legitymacji prasowej) można przesyłać na adres: biuroprasowe@episkopat.pl do wtorku, 21 listopada, do godz. 14:00. 

Dokładne informacje odnośnie do miejsca briefingu i konferencji prasowej zostaną podane akredytowanym dziennikarzom w mailu przed tymi spotkaniami.

W razie pytań dotyczących obrad biskupów dziennikarze są proszeni o kontakt z Biurem Prasowym Konferencji Episkopatu Polski: tel. 604 904 487.

BP KEP

Zobacz też:

Tematyka obrad