13 maja: 22. Ogólnopolska Pielgrzymka Kierowców na Jasną Górę

0
198

Pod hasłem „Oddani Maryi Matce Kościoła” w sobotę, 13 maja, odbędzie się 22. Ogólnopolska Pielgrzymka Kierowców na Jasną Górę. Będzie to okazja do modlitwy za wszystkich kierowców i użytkowników dróg oraz dziękczynienia za pomoc kierowców w zakupie środków transportu na misje.

Ogólnopolską Pielgrzymkę Kierowców na Jasną Górę organizuje już po raz 22. stowarzyszenie MIVA Polska wraz z Krajowym Duszpasterstwem Kierowców. Organizatorzy zachęcają do wypraszania w czasie pielgrzymki łask bezpiecznych podróży, wzajemnej życzliwości i szacunku na drogach. „Będziemy też prosić Pana Boga, przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, o pokój na Ukrainie i na świecie” – czytamy w zaproszeniu na wydarzenie. Pielgrzymi będą też polecać Bożej opiece misjonarzy i misjonarki, podróżujących po misyjnych drogach.

Za pośrednictwem formularza na stronie www.miva.pl można zgłaszać swoje intencje modlitewne. Można też wysłać je drogą mailową na adres: biuro@miva.pl. We wszystkich polecanych intencjach pielgrzymi będą się modlić podczas Apelu Jasnogórskiego i Mszy św. o godz. 11.00 w sobotę 13 maja przed Cudownym Obrazem Matki Bożej.

BP KEP

BRAK KOMENTARZY